AKTUALITY ZUŠ

Žákovský večer 18. 1. 2023

K dispozici jsou fotografie z Žákovského večera 18. 1. 2023. Najdete je ve FOTOGALERII

Výtvané dílny pro rodiče a děti

Ve dnech 26. 11. a 3. 12. 2022 v odpoledních hodinách připravila kolegyně Renata Vašáková výtvarné workshopy pro rodiče a žáky výtvarného oboru - odloučeného pracoviště v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Dílničky proběhly přímo v ateliéru našeho pracoviště v Nádražní ulici a setkaly se s velkým úspěchem. Na několik fotografií z této krásné alce se můžete podávat po kliknutí na obrázek níže.

Roztančená Mikulášská

Naše tanečnice se v sobotu 3. 12. 2022 podílely na povedené Mikulášské, která se konala v Eurocentru. Pořadatelem celé akce s názvem Mikulášské pohlazení je DDM Vikýř. Taneční obor ZUŠ byl, již tradičně, pozván jako jeden z mnoha hostů. V zákulisí i na jevišti panovala dobrá nálada a obecenstvo se po covidové pauze na Mikulášskou rozhodně těšilo. Děvčata zatančila tři choreografie s vánoční a pohádkovou tématikou (Prosinec, Pan Tau a Jingle bells rock). Velkou odměnou jim byl potlesk nejmenších diváků a také milé překvapení v podobě balíčku od Mikuláše. Fotografie pořídila paní Alena Králová. Galerii zobrazíte kliknutím na obrázek.

Hvězdy nad Ještědem 2022

Pěvecká soutěž HVĚZDY NAD JEŠTĚDEM dává možnost začínajícím i stávajícím zpěvákům všech věkových kategorií ukázat svůj hlas, talent a nadání. Finále soutěže za účasti 27 finalistů z celé republiky proběhlo 26. listopadu v Jabloneckém divadle. Za doprovodu kapely Sto zvířat, získala cenu Absolutního vítěze naše žákyně Natálie Zejkan ze třídy paní učitelky Marie Nové! Natálie si zároveň odnesla i Cenu diváků, kterou rozhodli přidělenými hlasy samotní diváci. Natálii přejeme další úspěchy a štěstí, které bude potřebovat u talentových zkoušek na Pražskou konzervatoř.

Žákyně pěveckého oddělení potěšily seniory v Dalešicích

Žákyně pěveckého oddělení v sobotu 12.listopadu vystoupily na obecním úřadě v Dalešicích, kde na setkání místních seniorů zazpívaly převážně lidové písničky s klavírním doprovodem Romany Halamové.

Atmosféra byla příjemná a my moc děkujeme paní starostce za pozvání.

Děvčata si za svoje vystoupení vysloužila malé dárečky a výborné občerstvení.