Obsazení orchestru

SEZÓNA 2019/2020

Flétny:                     Klára Hajská 
                                Zuzana Drahotová

Klarinety                 Zuzana Osobová
                                Roman Hanák
                                Jakub Žukov
                                Prokop Čermák
                                Karolína Kozáčková
                                Eliška Hofrichterová
                                Barbora Kočíbová

Trubky (křídlovky):  Štěpán Pluhař
                                Jakub Balatka
                                Lenka Bártová
                                Vojtěch Fulka
                                Adam Dvořáček
                                Tereza Nikliborcová

Baskřídlovky:          Štěpán Paldus
                               Žofie Pavková

Lesní roh:                Natanael Horváth

Pozouny                   Adam Hofrichter
                                Šimon Pavka
                                Adéla Horáková

Tuba:                       Ondřej Fučík


Bicí:                         Kryštof Kubín
                                Přemysl Hásek
                                Štěpánka Kořenská

Vedoucí:                 Miroslav Halama, 
                              Oleksandr Grygorenko

   

                          

SEZÓNA 2018/2019

Flétny:                     Klára Hajská 
                                Zuzana Drahotová

Klarinety                 Zuzana Osobová
                                Roman Hanák
                                Jakub Žukov
                                Prokop Čermák
                                Karolína Kozáčková
                                Eliška Hofrichterová

Křídlovky:                Štěpán Pluhař
                                Jakub Balatka
                                Lenka Bártová
                                Vojtěch Fulka

Baskřídlovky:          Vít Sladký j.h.
                                Štěpán Paldus
                                Žofie Pavková

Doprovodná trubka: Adam Dvořáček
                                 Tereza Nikliborcová

Lesní roh:                  Natanael Horváth

Pozouny                  Adam Hofrichter
                                Šimon Pavka
                                Adéla Horáková

Tuba:                      Daniel Vondra j.h.
                               Ondřej Fučík


Bicí:                       Kryštof Kubín
                              Přemysl Hásek

Vedoucí:                 Miroslav Halama, 
                              Oleksandr Grygorenko


SEZÓNA 2017/2018

Flétny:                    Emma Letham
                               Klára Hajská 

Klarinety                Karolína Mencová
                               Zuzana Osobová

Křídlovky:                Štěpán Pluhař
                                Jakub Balatka
                                Lenka Bártová
                                

Baskřídlovky:          Vít Sladký j.h.
                                Štěpán Paldus
                                Žofie Pavková

Doprovodná trubka: Vojtěch Fulka
                                 Kryštof Honců j.h.

Lesní roh:                  Natanael Horváth

Pozouny                  Adam Hofrichter
                                Šimon Pavka
                              

Tuba:                      Daniel Vondra
                               Ondřej Fučík


Bicí:                       Kryštof Kubín

Vedoucí:                 Miroslav Halama, 
                              Oleksandr Grygorenko


SEZÓNA 2016/2017

Flétny:                    Emma Letham
                               Klára Hajská 

Klarinety:               Jan Novenko
                               Karolína Mencová
                               Ondřej Hašlar
                               Tran Thai Binh
                               Zuzana Osobová

Křídlovky:                Štěpán Pluhař
                                Lenka Lea Nováková
                                Jakub Balatka
                                Lenka Bártová
                                Ondřej Novák

Baskřídlovky:          Vít Sladký
                                David Balatka
                                Šimon Pavka
                                Štěpán Paldus

Doprovodná trubka: Vojtěch Fulka
                                 Kryštof Honců j.h.

Lesní roh:                  Natanael Horváth

Pozouny                  Šárka Friedrichová
                               Jan Václavů
                               Klára Mencová
                               Adam Hofrichter
                               Ondřej Fučík

Tuba:                      Daniel Vondra
                               p.uč. Oleksandr Grygorenko


Bicí:                         Antonín Skřivánek
                                Kryštof Kubín

Vedoucí:                 Miroslav Halama, 
                              Oleksandr Grygorenko


SEZÓNA 2015/2016

Flétna:                    Emma Letham 

Klarinety:                Jan Novenko
                               Evženie Halamová
                               Ondřej Hašlar
                               Tran Thai Binh

Křídlovky:                Jonáš Halama j.h.
                                Lenka Lea Nováková
                                Jakub Balatka
                                Lenka Bártová

Baskřídlovky:           Vít Sladký
                                David Balatka
                                Šimon Pavka

Doprovodná trubka:   Vojtěch Fulka
                                 Kryštof Honců j.h.

Lesní roh:                  Natanael Horváth

Pozouny                  Šárka Friedrichová
                               Jan Václavů
                               Klára Mencová

Tuba:                        Daniel Vondra
                               p.uč. Oleksandr Grygorenko


Bicí:                         Antonín Skřivánek


Vedoucí:                 Miroslav Halama, 
                              Oleksandr Grygorenko


SEZÓNA 2014/2015

Flétna:                    Alena Černohousová
                               Emma Letham 

Klarinety:                Jan Novenko
                               Evženie Halamová
                               Ondřej Hašlar

Křídlovky:                Josef Pluhař
                               Jonáš Halama
                               Lenka Lea Nováková

Baskřídlovky:           Vít Sladký
                                David Balatka
                                Daniel Vondra

Doprovodná trubka: Lenka Bártová
                                 Jakub Balatka

Pozouny                  Šárka Friedrichová
                               Jan Václavů
                               Klára Mencová

Tuba:                       p.uč. Oleksandr Grygorenko


Bicí:                         Antonín Skřivánek


Vedoucí:                 Miroslav Halama, 
                              Oleksandr Grygorenko


SEZÓNA 2013/2014:


Flétna:                    Alena Černohousová
                               Markéta Spurová
                               Emma Letham (výpomoc)

Klarinety:                 Jan Novenko
                               Evženie Halamová
                               Ondřej Vlášek (výpomoc)

Křídlovky:                 Josef Pluhař
                               Jonáš Halama
                                Lenka Lea Nováková

Baskřídlovky:            Vít Sladký
                                David Balatka
                                Daniel Vondra

Doprovodná trubka:   Lenka Bártová
                                Jakub Balatka

Pozouny                   Šárka Friedrichová
                               Jan Václavů
                               Klára Mencová

Tuba:                       p.uč. Oleksandr Grygorenko


Bicí:                         David Görtner (j.h.)


Vedoucí:                 Miroslav Halama, 
                              Oleksandr Grygorenko




SEZÓNA 2012/2013:

Flétna:                   Emma Letham, 
                             Alena Černohousová

Klarinety:               Ondřej Vlášek
                             Jan Novenko

Křídlovky:               Josef Pluhař
                             Jonáš Halama (j.h)

Baskřídlovky:          Vít Sladký
                              David Balatka
                              Daniel Vondra

Doprovodná trubka: Lenka Lea Nováková

Pozouny:                Šárka Friedrichová
                             Jan Václavů
                             Klára Mencová

Tuba:                    p.uč. Oleksandr Grygorenko


Bicí:                      David Görtner (j.h)

Vedoucí:               Miroslav Halama,
                            Oleksandr Grygorenko

Comments