Pueri-info

přidáno: 25. 11. 2018 13:46, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 25. 11. 2018 13:51 ]
Vážení rodiče,

posílám slíbené informace k našemu vánočnímu představení.

Jako kostým budeme mít zapůjčeny kroje z Nisanky. K nim je ještě třeba pořídit:  holčičky bílá trička s krátkým rukávem (kluci budou mít půjčené košile) a červené mašle na copy; pro všechny jsou potřeba bílé punčocháče nebo silonky a černé nebo tmavé piškoty či baleríny. V odkazu posílám fotku z loňska , kdy jsme kroje měli také zapůjčeny, abyste měli představu, jak by to mělo ve finále vypadat.


Dále je potřeba, aby děti měly jednobarevné šátky, budou z nich vytvářet květiny. Podle toho, jak to bude vypadat na zkoušce se paní režisérka rozhodne, jestli je nakonec použijeme či nikoliv, ale na zkoušku 7.12. už by je děti měly mít. A ještě ty aktovky, o kterých už jsem psala.

A teď ke zkouškám: první bude v pátek 7.12. v tělocvičně gymnázia A. Randy. My budeme zkoušet v čase 11.-12. hodin a po té ještě večer od 18. do 20. se všemi sbory. Budete tedy muset přivést děti dvakrát, věřím, že to nebude problém :-) Pokud by někdo z rodičů mohl zůstat na zkouškách a pomohl mi s hlídáním, budu ráda.
Další zkouška bude v pátek 14.12. v sále ZUŠ v Podhorské ulici. Časy ještě nejsou upřesněny, ale počítáme s podobným harmonogramem jako 7. 12.

Další informace budu posílat průběžně.

Děkuji za spolupráci a přeji hezký den!

B. Šubrtová
Comments