LIBERI-důležité: zkoušky před vánočním vystoupením

přidáno: 25. 11. 2018 13:44, autor: Iuventus, gaude!
Zdravím vás milí rodiče,
omlouvám se, že jsem se neozvala dříve, ale nemoc byla zákeřná a než jsem naběhla do původního tempa (trošku to trvalo). Takže děkuji za trpělivost.

Posílám tedy email s důležitými informacemi: (dočíst do konce)

 • Režii vánočním koncertě má na starost paní Magdalena Švecová z Národního divadla a dcera samotného autora díla Jaroslava Krčka. Je důležité, aby s dětmi pracovala i samostatně a již teď. Proto za námi jezdí. Již minulý týden pracovala s Amiky. Pracuje s dětmi velmi pěkně a já se těším, že tento týden bude pracovat i s holkami. Bohužel nemůže jezdit ve čtvrtek. Může jezdit buď ve středu nebo v pátek. Proto bude příští týden zkouška v pátek 30.11. od 17:00 - 18:00 a ve čtvrtek 29.11. zkouška NEBUDE.
 • Další důležitá informace. Blíží se termín soustředění sborů před vánočním koncertem. To se bude konat, jak jsem již psala 7.12. v pátek. 
  10-11 tancák
  11-12 Pueri
  12-13 Liberi
  --------------
  14-15 kluci
  14,30 -16 Amici 
  16 -17,30 koncertní sbor
  -----------------
  18,00 - 20:00
  projížděčka s orchestrem - všechny sbory ( + taneční oddělení) 
  - pořadí skladeb jako na představení

  Prosím vás, abyste tedy holky přivedli tak, aby všichni byli v 11:45 v budově gymnázia Dr.Randy. Sebou noty, pití, přezuvky, popř. svačinu. 
  Dále prosím přijďte již v 13 hod si je zpět převzít. Znovu prosím příchod v 17:45 a vyzvednutí zase ve 20 hod.

  !!!!!!!!Dále prosím o pomoc. Bohužel nemohu odejít z práce v dopoledních hodinách, a proto prosím jednu z vás z maminek, zda by mohla být na místě a zorganizovat holky, aby připravené dorazily včas na místo zkoušky a na konci zkoušky, aby se v pořádku sbalené a oblečené setkaly s rodiči. Prosím napište mi email a zvlášť se domluvíme. Odpoledne už budu přítomna.!!!!!!!
 • Další soustředění na vánoční koncert bude 14.12. Bližší informace opět pošlu. Bude se to odvíjet i podle toho jak nám 7.12. půjde zkouška :) 
 • 15.12. budeme celý den v divadle. Jak to bude probíhat, opět paní režisérka rozhodne podle toho, jak nám půjdou zkoušky. 
 • Kostýmy na vánoční koncert:
  Jak jsme již posílali email. Holky mají mít sukně a haleny, jako z Ladových obrázků. Přikládám odkaz na foto holek z minulých let.
  https://photos.google.com/share/AF1QipOt7VCBQjleAIjRntHNKLAJWsu19unSYU-rzHbyNxCREDZQcwfq_LjUnLq8mrWybg/photo/AF1QipO5BjJ6HFRjQqasrTTSUZQMExIGrKjbl7ZpGSGY?key=djdqc1dLSFVSZk1CSUk2ejN2ZmxWN3cxUC04bzZ3
  Takto by měly vypadat. Sehnali jsme 13 sukní. Na nějaké zkoušce vyzkoušíme velikosti, ale pro všechny to nestačí. Prosím napište mi všichni co máte alespoň nějakou sukni. Klidně ji přineste teď v pátek, aby to paní režisérka schválila. 
  Další tedy: všechny holčičky by měly mít
  bílou halenku (tričko pouze v krajním případě),
  nějaký pléd, šál přes ramena,
  holky, kterým nepůjdou copánky, musí mít šátek na hlavu,
  bílé piškoty nebo bílé ponožky
  nějakou tedy sukni
  a na červené mašličky na copánky a silonky nebo návleky se ještě zeptám.
tohle je snad vše. Připomínám také, že nemám od všech info ke smlouvě, abych je mohla připravit.
Těším se na holky v pátek a přeji krásný týden.
Anežka Gráttová
Comments