IUVENTUS, GAUDE!‎ > ‎Info Iuventus‎ > ‎

Předsoustředění pro nováčky od 21.8.2019

přidáno: 1. 8. 2019 3:17, autor: Iuventus, gaude!

Dobrý den,

nejprve bychom se chtěli omluvit za všechny zmatky, jež vyvstaly ohledně letošního předsoustředění nováčků. Po zkušenostech z minulých let je jasné, že pro nováčky je dřívější nástup na soustředění velmi důležitý. Přechod do koncertního sboru je pak pro ně mnohem snadnější a příjemnější. Proto jsme se jeho organizaci rozhodli převzít od pana sbormistra Tomáše Pospíšila, který má v tyto dny neodkladné povinnosti a nemůže se tak zúčastnit. Avšak jej plně podporuje.


Letos se tak předsoustředění opravdu bude konat od středy 21. 8. do neděle 25. 8 v JCampu v Novém Městě pod Smrkem. Od 25. 8. pak navazuje soustředění již pro všechny členy sboru (i pro nováčky). Veškeré informace k soustředění najdete v předchozím e-mailu od Jitky Holové, nebo stránkách ZUŠ - http://www.zusjbc.cz/iuventus-gaude-1/info-iuventus

Předsoustředění bude zaměřeno hlavně na nácvik skladeb ze současného repertoáru sboru a neposledně pak skladeb na světovou olympiádu v Belgii, kam se sbor chystá v příštím roce. Účast dětem poskytne možnost rychle se zařadit do současného chodu sboru, pomůže jim v nácviku skladeb z repertoáru a zároveň se celkově seznámí s fungováním tělesa. Připravena je jak výuka, pod vedením hlasových vedoucí sboru, tak i animační program zajištěný ze strany našich zkušených sboráků. Nad vším pak bude mít dohled pedagogický dozor dospěláků, kteří budou po celou dobu přítomni.

Vás bychom tímto chtěli požádat o potvrzení účasti vašeho dítěte na této akci, a to nejpozději do 4. srpna 2019 na e-mailu iuventus@zusjbc.cz. Pro bezproblémové začlenění vašeho dítěte do koncertního sboru je účast žádoucí.

Všichni z organizačnho týmu se už pilně snaží, aby bylo vše pro nováčky nachystáno a úplně ze všeho nejvíce se moc těšíme na vaše šikovné děti. Věřte, že uděláme vše pro to, aby jim těch pár dnů navíc pomohlo a ve sboru se jim mezi námi líbilo.

Za všechny Terezie Císařová, hlasová vedoucí sboru, hlas A2.

Comments