PRAHA 21.9. - koncert pro Českou mincovnu (partner IG!) + soustředění na Javoru (pro Slovensko)

přidáno: 16. 9. 2019 11:33, autor: Iuventus, gaude!
Milí rodiče, sboráci:-)

Velmi stručně, nemáme rádi dlouhé maily :-)

Díky za páteční děti, které jako první měly právo začít fňukat, když v půl deváté večer začalo pršet. Opak byl pravdou. Svěřme dětem finále Jabloneckých tónů a i déšť se stane radostným... Díky :-)

V sobotu 21.9. vystoupení v Praze  - poděkování partnerovi IG! Česká mincovna za peníze do Afriky a současně prosba za olympiádu v Belgii 
(viz mail z 16.8. "IG! - důležité info před soustředěním + kalendář").
Na vystoupení v Praze (od 12:00 do 13:00 hod.) počítáme se všemi dětmi, které v pátek zpívaly Mesiáše. 
(Předem omluvené: Müllerová, Pesničáková, Sýkorová a Vaňková). 
Úterní zkoušky, páteční generálky i níže zmíněné akce se účastní i všichni nováčci.

SOUSTŘEDĚNÍ JAVOR
V pátek 20.9. je před Prahou generální zkouška. Protože na festival Slovensko potřebujeme krátké soustředění, napadlo mě spojit obě akce (soustředění + Praha) dohromady tak, aby víkendy 27. - 29.9. a 4.- 6.10. zůstaly sborem nepolíbené. 
Současně bych rád věnoval krátké soustředění dětem jako odměnu za práci na Mesiáši (odlehčený repertoár, stylová večeře (Chili con carne :-), společná noc).

V pátek 20.9. sraz v 15:15 hod. chata Javor (Jindřichov n.N.).
(MHD č.102 - 14:45 odjezd autobusové nádr. + přestup č.105  - 15:02 Jablonecké Paseky, výstup Jindřichov u hřbitova v 15:08).

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ "CHILI CON CARNE"- PÁTEK 20.9.:
15:30 - 16:45 generální zkouška pro vystoupení Praha
17:00 - 18:00 dělené zkoušky (příprava repertoáru na Slovensko)
18:00 večeře - hovězí vývar, stylové chili con carne (mírně kořeněné :-)
19:00 - 21:00 příprava festivalu Slovensko (Chilli con carne)
21:00 kolečko + volný večer :-)
SOBOTA 21.9.:
Snídaně, cca 9:30 hod. společná cesta autobusem na vystoupení do Prahy (cestou vysadíme nováčky v Jablonci).
12:00 - 13:00 vystoupení ČNB
13:00 - 14:00 procházka (podle počasí), oběd
Návrat z Prahy v cca 16 hodin.

S sebou:
spacák, noty (repertoár bude zveřejněný na zítřejší zkoušce (úterý 17.9.), černé desky, koncertní oblečení (+ roláky a mikiny!), hygienické potřeby, prádlo (jedna noc + cesta do Prahy).

Děkuji majitelům chaty Javor (Monika Soukupová a Láďa Marko) za velmi srdečný přístup k nápadu. Javor má na víkend objednané klienty, přesto Láďa Marko vyšel vstříc, srazí postele, Monika uvaří Chili con carne a děti jen prosíme o spacák. Cenu za večeři, snídani a noc zjistíme po domluvě s majiteli a částečně uhradíme z fondu sboru.

Protože nápad se soustředěním přichází na poslední chvíli, omlouvám z páteční zkoušky "Chili con carne"(po večeři) a z noclehu ty, kteří se již nemohou zúčastnit (prosím o nahlášení do úterní zkoušky). 
Žádám o kompletní účast na páteční generálce a účast na předem avizovaném sobotním koncertě. Termín pro partnery si nemůžeme vybírat a je nejvyšší slušností jet poděkovat, pokud vaše dítě čerpalo nebo bude čerpat z partnerského daru. Nyní nejsem schopen chybějící děti nahradit a dokud ve sboru počítáme se všemi dětmi na všech akcích bez výběru, prosím o zachování společné dohody o možném odhlášení z akce do 14 dnů (v tomto případě konec srpna). 
Nováčci, kteří neznají repertoár do Prahy, jsou pozváni ke zkouškám i noclehu z důvodů co nejrychlejšího zapojení do koncertního života i kolektivu.

S pozdravem
Tomáš Pospíšil, sbormistr
Comments