IG! Natáčení zdravice + vrácení not + kalendář

přidáno: 6. 2. 2020 10:32, autor: Iuventus, gaude!
Milí rodiče a sboráci,
posílám několik důležitých informací:

- Už zítra na páteční zkoušku 7.2. si nezapomeňte sborové tričko, v plánu je natočení pozdravu Iuvenťáků bulharskému sboru k jubileu 60. let od založení. K tričku černé kalhoty, sukni atd.

VRÁCENÍ NOT
- V pátek také VŠICHNI doneste zapůjčené noty na Rybovku, je potřeba je vrátit (máme zapůjčeno ze ZUŠ).

KALENDÁŘ AKCÍ
- Nezapomeňte sledovat sborový kalendář www.zusjbc.cz/iuventus-gaude-1/kalendar, přehled dosud plánovaných akcí sboru najdete i v příloze.

NAROZENINY SBORU
V říjnu se uskuteční Slavnostní narozeninový koncert IG! spojený s návštěvou a pobytem dvou zahraničních hostů, Bulgarian National Radio Children's ChoirSZSU - Spevácky zbor slovenských učiteľov u našeho sboru.
Proto bude letošní sborová sezóna končit až po této akci a žádáme všechny, kteří zvažují ukončení docházky do sboru, aby tak učinili až v listopadu.
Zároveň prosíme, aby také všichni počítali s účastí na letním soustředění, kde se bude narozeninový koncert připravovat.
Všichni, kdo v listopadu zvažujete odchod ze sboru, informujte prosím p. sbormistra nejpozději do konce června.

DOCHÁZKA
- Pro jistotu připomínáme souhlas rodičů s usnesením ze Sborových pravidel, že s ohledem na fungování celého sboru je docházka do sboru celoroční a příp. ukončení v pololetí pouze ze závažných důvodů lze konzultovat s p. sbormistrem.

Děkuji všem za spolupráci a přeji hezký den.
Jitka Holová
tel. 607 762 226


Comments