IUVENTUS, GAUDE!‎ > ‎

Info Iuventus
IG! soustředění JAVOR + koncert ČNB - doplnění

přidáno: 18. 9. 2019 10:44, autor: Iuventus, gaude!

Milí rodiče a sboráci,
posílám shrnuté a doplněné info k víkendovým akcím sboru.

Nezapomeňte s sebou:

NA PÁTEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
- všichni, kdo mají, OBČANSKÝ PRŮKAZ (evidence ubytovaných na chatě JAVOR)
- kartičku zdravotního pojištění (stačí i kopie)
- podepsaný SOUHLAS RODIČŮ S ÚČASTÍ na akci - v úterý rozdáno na sboru, příp. si vytiskněte viz příloha
- noty
- spacák, karimatku
- pyžamo, přezůvky
- prádlo, hyg. potřeby
- příspěvek 250,- (kdo odjede po večeři a nebude zůstávat na noc, tak 100,- Kč)
lze buď zaslat na účet SRPDŠ č. ú. 2000802432/2010 nebo donést v pátek v hotovosti - náklady na osobu za ubytování, stravování a lektorné na chatě budou cca 380,- Kč, zbývající uhradíme ze sborového fondu)
- děti, které budou na přespávat na chatě, dostanou v sobotu ráno na cestu malý svačinový balíček

NA SOBOTNÍ KONCERT
- čistý a vyžehlený KOSTÝM včetně černého roláku ve sborovém vaku - moc prosíme o kontrolu, po jízdě na lodích budou kostýmy nejspíš potřeba vyprat
- černé společenské boty - opravdu ne tenisky nebo botasky atd.
- dívky 2x silonky obyčejné slabé černé (+ sebou i 1x neprůhledné černé, pokud by bylo na místě chladno)
- černé desky + noty
- sborovou mikinu
- kapesné na nákup malého občerstvení po koncertu, příp. jiných drobností v Praze (min 100,- Kč)
- dopravu uhradíme ze sborového fondu

Prosím o nahlášení diet na soustředění - vegeteriánské, bezlepkové, bezlaktózové...

Odjezd v sobotu po 9. h z Javoru, zastávka v Jbc u Zimního stadionu v 9.15 h - vyložení nováčků a naložení sboráků, kteří nebudou na Javoru přes noc.

SLOVENSKO
Ještě připomínám pro jistotu k zájezdu na festival v Žilině, abyste všichni zkontrolovali platnost cestovního dokladu (OP nebo pas) dětí.

Děkujeme za spolupráci, hezký večer.
Jitka Holová

PRAHA 21.9. - koncert pro Českou mincovnu (partner IG!) + soustředění na Javoru (pro Slovensko)

přidáno: 16. 9. 2019 11:33, autor: Iuventus, gaude!

Milí rodiče, sboráci:-)

Velmi stručně, nemáme rádi dlouhé maily :-)

Díky za páteční děti, které jako první měly právo začít fňukat, když v půl deváté večer začalo pršet. Opak byl pravdou. Svěřme dětem finále Jabloneckých tónů a i déšť se stane radostným... Díky :-)

V sobotu 21.9. vystoupení v Praze  - poděkování partnerovi IG! Česká mincovna za peníze do Afriky a současně prosba za olympiádu v Belgii 
(viz mail z 16.8. "IG! - důležité info před soustředěním + kalendář").
Na vystoupení v Praze (od 12:00 do 13:00 hod.) počítáme se všemi dětmi, které v pátek zpívaly Mesiáše. 
(Předem omluvené: Müllerová, Pesničáková, Sýkorová a Vaňková). 
Úterní zkoušky, páteční generálky i níže zmíněné akce se účastní i všichni nováčci.

SOUSTŘEDĚNÍ JAVOR
V pátek 20.9. je před Prahou generální zkouška. Protože na festival Slovensko potřebujeme krátké soustředění, napadlo mě spojit obě akce (soustředění + Praha) dohromady tak, aby víkendy 27. - 29.9. a 4.- 6.10. zůstaly sborem nepolíbené. 
Současně bych rád věnoval krátké soustředění dětem jako odměnu za práci na Mesiáši (odlehčený repertoár, stylová večeře (Chili con carne :-), společná noc).

V pátek 20.9. sraz v 15:15 hod. chata Javor (Jindřichov n.N.).
(MHD č.102 - 14:45 odjezd autobusové nádr. + přestup č.105  - 15:02 Jablonecké Paseky, výstup Jindřichov u hřbitova v 15:08).

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ "CHILI CON CARNE"- PÁTEK 20.9.:
15:30 - 16:45 generální zkouška pro vystoupení Praha
17:00 - 18:00 dělené zkoušky (příprava repertoáru na Slovensko)
18:00 večeře - hovězí vývar, stylové chili con carne (mírně kořeněné :-)
19:00 - 21:00 příprava festivalu Slovensko (Chilli con carne)
21:00 kolečko + volný večer :-)
SOBOTA 21.9.:
Snídaně, cca 9:30 hod. společná cesta autobusem na vystoupení do Prahy (cestou vysadíme nováčky v Jablonci).
12:00 - 13:00 vystoupení ČNB
13:00 - 14:00 procházka (podle počasí), oběd
Návrat z Prahy v cca 16 hodin.

S sebou:
spacák, noty (repertoár bude zveřejněný na zítřejší zkoušce (úterý 17.9.), černé desky, koncertní oblečení (+ roláky a mikiny!), hygienické potřeby, prádlo (jedna noc + cesta do Prahy).

Děkuji majitelům chaty Javor (Monika Soukupová a Láďa Marko) za velmi srdečný přístup k nápadu. Javor má na víkend objednané klienty, přesto Láďa Marko vyšel vstříc, srazí postele, Monika uvaří Chili con carne a děti jen prosíme o spacák. Cenu za večeři, snídani a noc zjistíme po domluvě s majiteli a částečně uhradíme z fondu sboru.

Protože nápad se soustředěním přichází na poslední chvíli, omlouvám z páteční zkoušky "Chili con carne"(po večeři) a z noclehu ty, kteří se již nemohou zúčastnit (prosím o nahlášení do úterní zkoušky). 
Žádám o kompletní účast na páteční generálce a účast na předem avizovaném sobotním koncertě. Termín pro partnery si nemůžeme vybírat a je nejvyšší slušností jet poděkovat, pokud vaše dítě čerpalo nebo bude čerpat z partnerského daru. Nyní nejsem schopen chybějící děti nahradit a dokud ve sboru počítáme se všemi dětmi na všech akcích bez výběru, prosím o zachování společné dohody o možném odhlášení z akce do 14 dnů (v tomto případě konec srpna). 
Nováčci, kteří neznají repertoár do Prahy, jsou pozváni ke zkouškám i noclehu z důvodů co nejrychlejšího zapojení do koncertního života i kolektivu.

S pozdravem
Tomáš Pospíšil, sbormistr

Koncert s MUSICA FLOREA 13.9.

přidáno: 10. 9. 2019 7:23, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 13. 9. 2019 2:08 ]

ilí rodiče, milí sboráci :-)

Posíláme souhrn informací k pátečnímu galakoncertu. Vedení města, všichni naši partneři, veškerá média (včetně televize a Českého rozhlasu) a koneckonců i Vy s napětím očekáváte finále festivalu Jablonecké tóny, které bylo svěřeno sborovým dětem. Předem děkuji za všechnu spoluzodpovědnost a modlím se - víc než za dobré počasí  - za užitek a radost pro vaše děti, neboť jen proto jsem s projektem v prosinci přišel.
 
ODPOLEDNÍ SRAZ:
14:40 hod. POLOOSTROV TAJVAN (v oblasti Cikánské zátoky). 
Několik vyvolených z řad kluků se sejde v čase 14:30 hod. u loděnice u hlavní hráze - naproti pivovaru Volt), kde pomohou s přenesením jedné z lodí a za mého dozoru a dozoru členů  RK Dragons Jablonec (oddíl dračích lodí) připlují do Cikánské zátoky. 
Zde proběhne svázání tří lodí do velké stabilní formace a k nalodění dětí podle hlasů, poté zkouška plavby se zpěvem písní ke koncertnímu molu (na hrázi mezi 1. a 2. přehradou), rozezpívání na mole a zkouška s orchestrem Musica Florea. 
V čase mezi 17:30 - 18:00 bude rozchod na večeři.

VEČERNÍ SRAZ:
19:40 POLOOSTROV TAJVAN všichni oblečeni v koncertním úboru (dámy sborové šaty s černým rolákem pod, pánové černé košile a kalhoty, oranžový motýlek)
20:00 hod. nalodění na osvětlené lodě a za zpěvu lidových písní příjezd ke koncertnímu molu (překvapení pro diváky stojící na hrázi u mola).
cca 21:00 hod. ukončení koncertu a společný odjezd na lodích za zpěvu sboru zpět do Cikánské zátoky.
Vyvolení chlapci po té odplují k loděnici u hlavní hráze a tam děkujeme jejich rodičům za pomoc s lodí a převzetí dětí.

DŮLEŽITÁ INFO:
1/Děti dnes obdrží omluvenku z pátečního vyučování. Je běžným zvykem koncertních sborů uvolňovat děti před koncertem ze všeho, co jim může zabránit podat koncentrovaný výkon a připravit je i posluchače o jejich celoroční práci. Děti zpívají fyzicky náročnou skladbu o 9. částech ve 20 hodin večer. Necháme na vás, na rodičích, jak s omluvenkou naložíte, zda na naše doporučení uvolníte své děti z celého vyučování nebo je pošlete do školy později, aby se ráno vyspaly. Pouze všechny moc prosíme v pátek na odpolední zkoušce na přehradě o děti odpočinuté a organizačně a fyzicky připravené. 

2/ Firma "RK Dragons Jablonec" ve spolupráci s městem zajišťují veškerou ochranu bezpečnosti dětí během plavby i během koncertní produkce Mesiáše na lodích. Děti nebudou samy pádlovat, každá loď bude mít doprovod dospělých a po celou dobu bude na všech třech lodích a u mola k dispozici početná zkušená obsluha, která bude připravena zasáhnout v mimořádných případech. Jde o zkušené plavce, kteří zajišťují i řadu závodů.
Nezbytnou součástí všech lodí budou samozřejmě i záchranné vesty.

3/ Rodiče své děti přebírají po zkoušce v čase mezi 17:30-18:00 na mole a po večerní plavbě (cca 21:20) na Tajvaně.
Na večer je pro rodiče zajištěné parkování na poloostrově Tajvan na vedlejší komunikaci (stará asfaltka) vedoucí podél břehu na poloostrově. Zároveň zde parkující tatínky požádáme po ukončení plavby o pomoc s uložením dvou lodí do loděnice na Tajvanu.
POZOR, neparkujte na příjezdové komunikaci (ulice Průběžná) vedoucí od podniku ABB Elektro Praga do Břízek. 
- Skupinku vybraných kluků si převezmou rodiče u loděnice (u Volta) v čase 21:30 (po uložení jedné lodi do loděnice). Zde je parkování možné na parkovišti naproti Jablonexu.

4/ Počasí je zatím velmi příznivé, s teplotou 21 °C do 20:00 hod. Z tohoto důvodu jsme přistoupili k rozhodnutí vystupovat v koncertním oblečení s rolákem. Sborovou mikinu s sebou (pro případ chladu od vody a večerní cestu lodí). V případě náhlé změny počasí (bouřka) se celý projekt přesouvá do kostela na Horním nám. V případě změny vás budeme informovat ve sborové skupině na messengeru příp. SMS zprávou během pátečního dne.

KOSTÝM
Přeposíláme info k oblečení na dnešní koncert a prosím e, abyste sledovali sborovou skupinu na messengeru, kde se i nadále budou objevovat aktuální informace viz odkaz v mailu.
Na páteční večerní vystoupení doporučujeme všem dívkám, aby měly pro jistotu s sebou i černé legíny (bez potisku) nebo silnější černé punčocháče, ve kterých jim příp. nebude zima od vody. Kdo není zimomřivý, ke kostýmu si vezměte černé NEPRŮHLEDNÉ silonky, aby byl sbor sjednocený. Čili jen slabé černé silonky si tentokrát neberte.
Sborovou mikinu si všichni mají večer vzít sebou, aby si ji mohli v průběhu večera obléknout (nebo ji budou mít na sobě už od začátku, pokud bude dětem chladno)

PROGRAM
Posíláme program dnešního koncertu od p. dirigenta Marka Štryncla. Kdo je doma, může si už srovnat noty, ostatní zvládnou odpoledne na přehradě.


SLOVENSKO
Aktuálně zajišťujeme místenky na vlak pro cestu na mezinárodní festival "Voce magna" Slovensko (viz mail 15.4. - "IG! - důležité termíny").
Děti společně odcestují v pátek 11.10. v 8.21 hod. vlakem z Rychnova do Žiliny. V pátek večer je čeká v katedrále zahajovací koncert mezinárodní soutěže, v sobotu pak večerní galakoncert v žilinském Domě kultury Fatra. Návrat ze Slovenska v neděli 13.10. Čas příjezdu upřesníme.
Děti se soutěžního klání neúčastní, byly pozvány jako vzácný host k zahájení a zakončení festivalu.
Místenky a pobyt objednáváme pro všechny stávající děti ve sboru (kromě příchozích nováčků), účast odřekly pouze letos odcházející děti.

S pozdravem
Tomáš Pospíšil - sbormistr

IG! důležité info před soustředěním v Novém Městě p. Smrkem + kalendář

přidáno: 20. 8. 2019 0:51, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 20. 8. 2019 1:03 ]

Milí rodiče a sboráci,
posílám vám několik dalších upřesnění k soustředění:

VÝLET
V průběhu soustředění je plánován celodenní výlet - ve středu nebo ve čtvrtek, dle počasí.
Předběžně autobusem do obce Świeradów-Zdrój, lanovkou na Smrk a pak po turistické cestě do Jcampu.
Pokud máte cestovní doklad/občanku, vezměte si ho na soustředění.
Pro všechny zajistíme cestovní připojištění do zahraničí až podle vybraného termínu.

KONCERT
Do seznamu na letní soustředění je připsaný také ještě

    KOSTÝM NA SOBOTNÍ KONCERT

  • nováčci dostanou sborové triko, k němu budou mít černý spodek - černé kalhoty/legíny/sukni + černé silonky, černé ponožky a černé boty

  • stávající sboráci si vezmou současný kostým ve sborovém vaku nebo jim ho můžou rodiče dovézt až v sobotu 31.8. do kempu


Prosím o kontrolu seznamu Věci s sebou IG! soustředění Jcamp 2019, aby dětem nic nechybělo.

Dále tedy prosíme o příjezd rodičů v sobotu 31.8. do Jcampu nejpozději v 17 h, naložení dětí i se zavazadly a přejezd rodičů s dětmi do kostela viz mapa


Začátek koncertu je plánovaný na 18 h.
Konec soustředění a odjezd dětí s rodiči po skončení koncertu v cca 19 h.

Závěrem ještě přidávám odkaz na aktualizovaný kalendář akcí sboru a prosím o jeho průběžné sledování

PŘEHLED AKCÍ DO KONCE ROKU 2019

21. – 24. srpna 2019

 IG! Soustředění pouze pro nováčky

UNITAS s.r.o. - Jcamp, 5. května 1053, 463 65 Nové Město pod Smrkem, Česko (mapa)

- nástup 17.30 až 18  

25. – 31. srpna 2019

 IG! Letní soustředění pro celý sbor včetně nováčků

UNITAS s.r.o. - Jcamp, 5. května 1053, 463 65 Nové Město pod Smrkem, Česko (mapa)

- nástup 16.30 až 17.30

- příprava Mesiáše a Rybovky

  

sobota, 31. srpna 2019,

18:00 – 19:00

 IG! Benefiční koncert

Kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie, 2918, 464 01 Horní Řasnice, Česko (mapa)

  

pátek, 13. září 2019

  IG! a Musica Florea (G. F. Händel Mesiáš)

Přehrada - Jablonec nad Nisou, Mšenská, Mšeno nad Nisou, 466 04 Jablonec nad Nisou, Česko (mapa)

Zakončení letošního hudebního a divadelního festivalu, dříve pod názvem Město plné tónů, na molu jablonecké přehrady výběrem z oratoria Mesiáš od G. F. Händela.

  

sobota, 21. září 2019

 IG! pozvání na vystoupení na akci Den otevřených dveří ČNB

Na Příkopě 28, Nové Město, 115 03 Praha 1 (mapa)

ČNB se v září opět otevře veřejnosti

Prestižní vystoupení IG! na základě pozvání České mincovny

  

čtvrtek, 26. září 2019

 IG! veřejné promítání dokumentu ČT

Provozní budova Národního divadla Ostrovní 1, 112 30 Praha 1 (mapa)

 V rámci festivalu Zlatá Praha - promítání dok. Děti letí do Afriky pro veřejnost za účasti zástupců IG! Od cca 12.45 hod. v provozní budově Národního divadla v Praze

  

10. – 13. října 2019

 IG! Žilina Voce Magna - festival

 - pozvání na sborový festival - vystoupení jako host festivalu na 2 koncertech (duchovní hudby a galakoncert) - organizátoři hradí ubytování a přispívají na cestu

  

pátek, 6. prosince 2019

 IG! Plánované koncerty s O. Rumlem - v přípravách

 2 společné koncerty - odpoledne vystoupení pro SMJN v kostele, večer v divadle

  

pondělí, 9. prosince 2019

 IG! Koncert s O. Rumlem

Divadlo Radka Brzobohatého, Opletalova 919/5, 110 00 Nové Město, Česko (mapa)

- požadavek organizátora: 20 dětí sboru

  

úterý, 17. prosince 2019

 IG! Vystoupení v KC Vratislavice


neděle, 22. prosince 2019

 Rybovka a Vánoce s IG!

Eurocentrum Jablonec nad Nisou s.r.o., Jiráskova 4898/9, 466 01 Jablonec nad Nisou, Česko (mapa)

Předsoustředění pro nováčky od 21.8.2019

přidáno: 1. 8. 2019 3:17, autor: Iuventus, gaude!

Dobrý den,

nejprve bychom se chtěli omluvit za všechny zmatky, jež vyvstaly ohledně letošního předsoustředění nováčků. Po zkušenostech z minulých let je jasné, že pro nováčky je dřívější nástup na soustředění velmi důležitý. Přechod do koncertního sboru je pak pro ně mnohem snadnější a příjemnější. Proto jsme se jeho organizaci rozhodli převzít od pana sbormistra Tomáše Pospíšila, který má v tyto dny neodkladné povinnosti a nemůže se tak zúčastnit. Avšak jej plně podporuje.


Letos se tak předsoustředění opravdu bude konat od středy 21. 8. do neděle 25. 8 v JCampu v Novém Městě pod Smrkem. Od 25. 8. pak navazuje soustředění již pro všechny členy sboru (i pro nováčky). Veškeré informace k soustředění najdete v předchozím e-mailu od Jitky Holové, nebo stránkách ZUŠ - http://www.zusjbc.cz/iuventus-gaude-1/info-iuventus

Předsoustředění bude zaměřeno hlavně na nácvik skladeb ze současného repertoáru sboru a neposledně pak skladeb na světovou olympiádu v Belgii, kam se sbor chystá v příštím roce. Účast dětem poskytne možnost rychle se zařadit do současného chodu sboru, pomůže jim v nácviku skladeb z repertoáru a zároveň se celkově seznámí s fungováním tělesa. Připravena je jak výuka, pod vedením hlasových vedoucí sboru, tak i animační program zajištěný ze strany našich zkušených sboráků. Nad vším pak bude mít dohled pedagogický dozor dospěláků, kteří budou po celou dobu přítomni.

Vás bychom tímto chtěli požádat o potvrzení účasti vašeho dítěte na této akci, a to nejpozději do 4. srpna 2019 na e-mailu iuventus@zusjbc.cz. Pro bezproblémové začlenění vašeho dítěte do koncertního sboru je účast žádoucí.

Všichni z organizačnho týmu se už pilně snaží, aby bylo vše pro nováčky nachystáno a úplně ze všeho nejvíce se moc těšíme na vaše šikovné děti. Věřte, že uděláme vše pro to, aby jim těch pár dnů navíc pomohlo a ve sboru se jim mezi námi líbilo.

Za všechny Terezie Císařová, hlasová vedoucí sboru, hlas A2.

IG! - Letní soustředění 2019, Nové Město p. Smrkem

přidáno: 15. 7. 2019 4:50, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 15. 7. 2019 4:59 ]

Milí rodiče, milí sboráci,


v termínu od neděle 25. 8. do soboty 31. 8. nás v Novém Městě pod Smrkem čeká společné zakončení 13. sborové sezóny, které vyvrcholí v pátek 13. září provedením oratoria Messiah G. F. Händela se souborem Musica Florea na jablonecké přehradě a rozloučením s odcházejícími členy sboru.


Současně však v Novém Městě zahájíme 14. sezónu a přivítáme mezi sebou nové členy z přípravných sborů Amici a Domni, kteří ve čtvrtek 27. června úspěšně složili vstupní zkoušku do koncertního sboru IG!

Společně s nimi začneme připravovat vánoční provedení mše J. J. Ryby "Hej, mistře!" a plánovat červencovou účast na 11. olympijských hrách v Antverpách (Belgii) 2020.


Pracovní a relaxační soustředění, proběhne i letos v areálu Jcamp, adresa:  5. května 1053, Nové Město pod Smrkem.


Soustředění je rozděleno na dvě části:

- první část od středy 21. 8. do neděle 25. 8. je určena pouze pro nové členy sboru, tedy právě pro všechny, kteří nastupují do koncertního sboru z přípravných sborů

- druhá část od neděle 25. 8. do soboty 31.8. je pro kompletní koncertní sbor, tedy jak nováčky tak stávající sboráky


Příjezd na soustředění v den nástupu (vlastní doprava):    

- nováčci  středa 21. 8. mezi 17.30 a 18.00 hod.

- ostatní neděle 25. 8. mezi 16.30 a 17.30 hod.


Odjezd ze soustředění (vlastní doprava): sobota 31. 8. 2016 po benefičním koncertu IG! v kostele v Horní Řasnici (detaily ještě upřesníme).


Na soustředěni NENÍ možné umožnit pozdní příjezdy ani dřívější odjezdy a pro všechny členy sboru nastávající sezóny platí uvedené termíny nástupu i ukončení. Děkujeme za pochopení.DOKUMENTY

Při příjezdu děti odevzdají:

- vyplněný a lékařem potvrzený Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pro účast na zotavovací akci

- vyplněný a podepsaný Souhlas rodičů/zák. zástupců s datem nástupu na soustředění

- kartičku pojišťovny (stačí kopie)

- očkovací průkaz. 

Kdo má platné potvrzení od lékaře z jiného tábora/akce, může odevzdat kopii. Od 1. 11. 2017 se mění doba platnosti posudku o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci či škole v přírodě z jednoho roku na dobu dvou let. Datum vystavení od lékaře tedy může být kdykoliv po 1. 11. 2017 a posudek bude na soustředění platný.


PLATBA

Zároveň se při příjezdu bude vybírat i poplatek za soustředění (2 600,- Kč – nováčci nástup středa 21.8. a 2 100,- Kč – ostatní sboráci nástup neděle 25.8.).

Částku můžete uhradit i předem na účet sboru č: 2000802432/2010 do 19.8. - do poznámky nezapomeňte uvést JCAMP a jméno dítěte.

Rodičům, kterým přispívá zaměstnavatel na tábor/soustředění dětí apod. můžeme zajistit vystavení faktury na zaměstnavatele. 


V ceně za pobyt je zahrnuto ubytování (lůžko s prostěradlem a povlečeným polštářem), strava 5x denně (včetně dopolední i odpolední svačiny a zajištění pitného režimu), kurzovné (výuka), animační program, výlet. Rozpočet na soustředění je cca 160 000,- Kč. Poplatky od účastníků představují cca 120 000,- Kč, zbylá částka bude pokryta z fondu SRPDŠ.


STRAVA

- pro celiaky je možnost bezlepkové diety za příplatek 50,-/den - nahlaste mi nejpozději do 14. 8., pokud máte zájem

- vegetariánskou stravu v jídelně nepřipravují zvlášť, kdo si řekne, dostane pouze jídlo "bez masa"


VĚCI S SEBOU

Seznam potřebných věcí na soustředění viz Věci s sebou IG! soustředění Jcamp 2019


Veškeré informace naleznete i na www.zusjbc.cz, v sekci Info Iuventus.

V případě nejasností mě prosím kontaktujte.


S pozdravem za organizační tým dospěláků

Jitka Holová

tel. 607 762 226

IG! info - poslední červnová vystoupení

přidáno: 16. 6. 2019 6:18, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 17. 6. 2019 4:42 ]

Zdravím všechny,

posílám důležité info k následujícím vystoupením sboru:

NEDĚLE 23.6.
- na základě požadavku organizátorů ODM 2019 se slavnostního zahájení zúčastní 15 dětí z IG! - na zkoušce s dětmi domluvená sestava (viz e-mail)

Časový harmonogram:
9.30 Sraz u technického vchodu Home Credit Areny v Lbc, společný odchod do šatny
       - parkování je naproti technickému vchodu – velké parkoviště Central parking.

10.00 Společná zvuková zkouška se sborem Severáček
         - po zkoušce rozchod až do odpoledního srazu
17.00 Sraz na hlavní ceremoniál
cca 17.50 Společné vystoupení sborů na úvodním ceremoniálu
         - zahajovací ceremoniál Olympiády dětí a mládeže se bude přenášet živě, organizátoři se chystají zveřejnit adresu, kde bude možné sledovat živé vysílání

STŘEDA 26.6.
- vystoupení IG! a souboru JAZZTET v rámci festivalu Jablonecké tóny
14.45 Generální zkouška ve zkušebně ZUŠ
16.00 - 16.30 Vystoupení IG! na Mírovém náměstí 
Zde počítáme s účastí všech dětí sboru kromě řádně omluvených.
Kostým sborové triko, sborová mikina (v případě ochlazení) a černé legíny/kalhoty, černé boty i ponožky.

Kostým na zahájení ODM pravděpodobně stejný, ještě upřesníme podle požadavků.

Hezké odpoledne.
Jitka Holová

IG! info: Výroční koncert IG! - časový rozpis zkoušek v pátek 7.6. - sraz IG! v 16.00 v Eurocentru

přidáno: 5. 6. 2019 8:34, autor: Iuventus, gaude!

Vážení rodiče,

už v pátek 7. 6. od 18 hodin se v Eurocentru uskuteční tradiční vystoupení všech sborových oddělení ZUŠ na Výročním koncertu Iuventus, gaude!

V příloze Vám posíláme časový rozpis zkoušek, které budou probíhat odpoledne 7.6. ve velkém sále Eurocentra.

Rozpis šaten jednotlivých sborů zjistíte při příchodu.

Další podrobnosti k vystoupení se děti dozvědí od svých sbormistrů.

V průběhu koncertu sedí děti ze všech přípravných sborů  v hledišti s rodiči - pro vystupující děti přípravných sborů si rodiče mohou v pokladně Eurocentra vyzvednout 1 vstupenku zdarma. Děti z koncertního sboru budou sledovat koncert z balkonu, který je pro ně vyhrazený.

Vstupenky v ceně 100,- Kč jsou v předprodeji v pokladně Eurocentra.

Na závěr koncertu i tentokrát zazní společná píseň, proto prosíme všechny učinkující, aby neodcházeli předčasně a zazpívali si na závěr koncertu společně s ostatními členy sborů i s celým sálem.

Jako každoročně prosíme rodiče o připomenutí pravidla dětem - příchod do sálu a opouštění sálu v průběhu koncertu pouze ZA POTLESKU o přestávkách mezi skladbami. Jinak pohyb v sále během vystoupení ruší účinkující i pořizovanou videonahrávku.

Jménem všech sbormistrů děkujeme za účast všech dětí na koncertu, na generálkách a na všech zkouškách sboru - podpoří tak práci celého sboru a úspěšné zvládnutí koncertu.


Hezký večer Vám všem.
Jitka Holová


IG! Bulharsko - věci s sebou

přidáno: 3. 5. 2019 13:22, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 3. 5. 2019 13:23 ]

Milí rodiče a sboráci,
v příloze posílám základní seznam věcí do Bulharska.

Nezapomeňte prosím všem dětem pořídit doporučené léky, naši bulharští přátelé nám to důrazně doporučují.

V pátek 3.5. dětem rozdám Souhlas rodičů s účastí, který vyplněný prosím doručte v úterý 7.5. na zkoušku nebo pošlete zpět mailem. Zdravotník akce Jana Lišková se tak ještě před odjezdem budem moci seznámit s příp. zdravotními obtížemi dětí.

V příloze naleznete i informace k cestovnímu pojištění - máme sjednané společné cestovní pojištění KOLUMBUS varianta KLASIK (pojištění léčebných výloh, pojištění ÚZO, pojištění STORNO). Pokud s sebou dítě poveze např. dražší fotoaparát, zvažte individuální připojištění.

V případě dotazů a nejasností mě prosím kontaktujte.
Hezký den.
Jitka Holová

IG! Smržovka 3.5.

přidáno: 28. 4. 2019 13:28, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 1. 5. 2019 11:19 ]

Vážení rodiče, milí sboráci,
posílám infromace k pátečnímu koncertu 3. 5.  na Smržovce:

Sraz IG! bude v pátek ve 14:30 na Horním náměstí u Letního kina.
IG! bude odjíždět autobusem společně s kluky (DG!) ve 14.40. Odvezeme je do kostela a vy si je budete moci odvést po koncertě, který bude končit cca v 18:00.
Kdo bude potřebovat, abychom dítě odvezli na zpět do JBC, prosíme o info. 

S sebou:
  • kostým (jako byl v neděli 28.4. v Lbc)
  • noty a černé desky
  • svačinu
  • pití
  • příp. teplý čaj do termosky, pokud máte tu možnost a pokud bude ošklivé počasí
Děkuji vám všem za spolupráci! Těším se na vás
Anežka Gráttová


1-10 of 318