AG sobota poslední mail

přidáno: 14. 12. 2018 13:45, autor: Iuventus, gaude!
Dobrý den maminky, tatínkové, babičky a dědové,

posílám snad již poslední mail s informacemi k sobotnímu vystoupení.
Nejprve upřesnění doplňků od paní režisérky. Pokud nemáte, nevadí, vemte co máte. Hlavně se nestresujte, co máte je dobré, pokud budete mít doporučené věci, bude to ještě lepší :-)  Doneste sebou dnes na zkoušku boty a šátek, ať paní režisérka může schválit.

Její pokyny pro děvčata na vystoupení (na sobotu):
Nejlépe pleťové silonky (bílé byly sváteční ke kroji) nebo můžou naboso, ale to možná nevlezou do balerínek (nízkých bot).
Nízké nejlépe černé balerínky (nízké boty) nebo piškoty - ve skladu ještě máme nějaké k zapůjčení cca vel. 36, v pátek můžeme půjčit.
Červené mašle - vlasy zapletené, buď dva nebo jeden cop.
Teplé šátky, šály přes kroj na zimní vstupy - na generálce dost děvčat nemělo, tak aby nechyběly.

Rekapitulace soboty:


1. blok: příchod k bočnímu vchodu divadla, v 10:30. Předání hlídacím maminkám, společný odchod v 10:40 do šatny. Zkouška 11:00 - 13:00.
předání rodičům zpět v 13:30 u bočního vchodu do divadla. Děti musí fyzicky opustit divadlo. Pokud ty starší necháte samotné v Jablonci, počítejte s tím, že si za ně přebíráte zodpovědnost. V době od 13.30 do 14.45 děti opouští divadlo a učitelé předávají odpovědnost rodičům. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení .

Hlídací maminky: Malá, Šnajdrová, Hojsáková

2.blok: příchod k bočnímu vchodu divadla v 14:45, společný odchod do šaten. Generální zkouška 15:00 - 16:00 hod. V 16:30 opět předání rodičům u bočního vchodu do divadla. V době od 16.30 - 18.30 děti opouští divadlo a učitelé předávají odpovědnost rodičům. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení
Hlídací maminky: Malá, Pavlučuková, Hojsáková, Fululi

3. blok: příchod k bočnímu vchodu divadla 18:30, společný odchod do šaten. Vystoupení 19:00 - 20:00, vyzvednutí dětí opět u bočního vchodu do divadla.
Hlídací maminky: Miškovská, Pavlučuková, Fululi

Hlídacím maminkám předám rozpis vystoupení s rekvizitami, aby věděly, kdy AG zpívají a s čím.

Sebou oblečení a rekvizity (je možné nechat v šatně), svačinu, pití, dobrou náladu.

Vzhledem ke zrušení zkoušek během týdne vás sbormistři důrazně prosí o domácí procvičení písní. Alespoň 1x denně nechte děti, ať si přezpívají své písně dle Zkouška na Český rok s M. Švecovou 7.12.2018<https://www.youtube.com/playlist?list=PLc4sDVzaL6qFhIPtnrqGUk2uKmzw2wkch>

Děkuji moc za spolupráci a těším se na sobotu <3

Krásný den,

Denisa Hojsáková
Comments