AG! mimořádná zkouška, koncerty a další info

přidáno: 17. 4. 2019 4:44, autor: Iuventus, gaude!
Dobrý den,

blíží se nám koncerty:
- čtvrtek 25.4. Jarní koktejl
- neděle 28.4. kostel sv. Bonifáce Liberec
- pátek 3.5. kostel Smržovka
Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek 18.4. jsou Velikonoční prázdniny, neměly by děti již žádnou zkoušku.
Z tohoto důvodu je zařazena MIMOŘÁDNÁ ZKOUŠKA VE STŘEDU 17.4. v době 18:30 - 19:30 hod. Jelikož mají děti druhý den prázdniny, tak nebude problém s ranním vstáváním po pozdějším návratu ze zkoušky. Prosím přiveďte všechny, ať se to dobře nazkouší.

Bližší info ke koncertům - srazy v kolik a kde - bude ještě upřesněno.

Dále, plánovaný zájezd do Pardubic se přesouvá z konce května (25.5 - 26.5.) na podzim, termín opět bude upřesněn.

A ještě připomínka pro ty z vás, kteří si již organizují letní prázdniny - děti, které postupují do IG! (mmch blahopřeji, jsou opravdu skvělí!!!), tak budou mít soustředění v Novém městě pod Smrkem již od středy 21.8. (časově stejně jako Javor - příjezd odpoledne, ubytování, krátký program, večeře, nocleh a od rána program - vše bude upřesněno) do soboty 31.8.2019.

A dále prosím, zeptejte se dětí, jestli mi museli hlásit svoji adresu nebo datum narození, a pokud ano, tak není doplněna v databázi ZUŠ a prosím vás tímto, zda mi dané údaje pošlete, abych je mohla doplnit (můžete klidně po dětech na papírku na zkoušku).

A poslední prosba - máme skupinku Amíci na FB, pokud jste na FB a nejste ve skupince, tak si nás najděte (nebo mi napište, jsem na FB pod svým jménem), ať vás můžeme přidat, je tam komunikace rychlejší a zajímavější :-)

Hezký víkend všem!

Denisa Hojsáková
dhojsakova@vosmoa.cz
Comments