AG! Kalendář akcí + návštěva u Amíků 2. 4. 2020

přidáno: 5. 3. 2020 2:36, autor: Iuventus, gaude!   [ aktualizováno 5. 3. 2020 2:40 ]
Milí rodiče a Amíci, 
děkujeme za hojnou účast na čtvrteční schůzce rodičů 27.2. a posíláme několik důležitých informaci ze schůzky:

KALENDÁŘ AKCÍ
Podrobný a aktualizovaný kalendář plánovaných akcí Amíků najdete přímo na stránkách sboru AG! www.zusjbc.cz/iuventus-gaude-1/info-amici-1
nebo hned na hlavní stránce sborů www.zusjbc.cz/iuventus-gaude-1 (po skrolování do dolní části stránky) .
Ucelený přehled plánovaných akcí:


NÁVŠTĚVA HOSTŮ U AMÍKŮ - ČTVRTEK 2. 4. 2020
Na Jarním zpívání s IG! vystoupí jako host předkoncertní sbor Jitříčko z Hradce Králové a zůstane u našeho sboru do pátku. Tímto Vás zároveň srdečně zveme na tento koncert a nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky. 
Amíci budou během koncertu sledovat vystoupení ostatních na balkoně společně s Iuvenťáky - děkuji rodičům, kteří se nabídli, že pomůžou s jejich pohlídáním.


Pro děti z hostujícího sboru prosíme Vás, rodiče Amíků, o zajištění noclehu z 2.4. na 3.4. a to nejlépe pro dvojici dětí. Dětí bude cca 50.
Postačí klidně dvě matrace nebo i karimatky (děti z Jitříčka si příp. mohou přivézt vlastní karimatku nebo i spacák). 

Všichni, kdo máte možnost, vyplňte tedy prosím možnosti ubytování do google formuláře, aby se děti z Jitříčka mohly začít rozdělovat do jabloneckých rodin:
Amici, gaudete! Ubytování hostů - Jitříčko Hradec Králové, čtvrtek 2. 4. - pátek 3. 4. 2020 (viz mail).

Dále ještě požádáme o zajištění večeře po společném čtvrtečním koncertu a následující snídaně v pátek 3.4. plus velké svačiny na páteční program (výlet v Českém ráji). 
Sraz dětí z Jitříčka pak bude v pátek ráno cca v 8 h na Horním náměstí u autobusu (ještě upřesníme), dále už budou mít samostatný program (bez Amíků, ti musí v pátek do školy) a odjezd domů.

Další info především k přezkoušení zájemců do koncertního sboru a k účasti na letním soustředění obdržíte už brzy od p. sbormistra.
Také jsme uhradili z fondu sboru zálohu na ubytování Amíků na Chatě Agátha a připravujeme pro Vás bližší info k březnovému soustředění.
Prozatím všem moc děkujeme za spolupráci.
Hezký den.
Jitka Holová
Comments