AG! - Sedmihorky 21. - 22. 6. 2019

přidáno: 20. 6. 2019 14:33, autor: Iuventus, gaude!
Dobrý den maminky, tatínkové, babičky a dědové,

ve čtvrtek 20.6. máme poslední zkoušku a pak nás čeká již poslední akce sezóny, a to společné setkání a zpívání s pardubickým sborem v Sedmihorkách. Připomínáme, že za úspěch tohoto koncertu nesou odpovědnost nejen sbormistr, ale též každý rodič, který neodhlásil dítě z tohoto koncertu v lednu 2019, kdy byl termín zveřejněn.
Následující kamp je hlavně odměna za celoroční (letos opravdu náročnou) práci pro děti. Připravili ji pro ně dospělí a děti ze sboru Iuventus gaude!, kteří by neúčastí vašich dětí byli velmi zklamáni.
V přiloženém dopise máte veškeré informace, jen ve stručnosti shrnu:
- spacák a další vybavení můžete dětem nechat v Autocampu v Sedmihorkách v malé klubovně, prosím půjčte si na recepci klíč,
- příjezd a předání dětí je v pátek v 16:30 hod na hlavním parkovišti na Hrubé skále,
- od 18 hod bude koncert v hlavním sále - Valdštejnském. Prosím nenechte si ujít tu krásu společné hudby a nádherného prostoru sálu a zůstaňte na koncert, popř. dovezte i další členy rodiny. Bude to nádherný zážitek na konec sezóny, navíc jsme hostitelé, tak by od nás bylo velmi nezdvořilé nechat své hosty zpívat v poloprázdném sále. Děti též na společném koncertu nemohli zazpívat dvě připravené písničky, které vám zde budou moct konečně zazpívat.
- pro děti máme připravný program na večer a na následující dopoledne,též je zajištěné i stravování (večeře, snídaně, oběd).
- děti si převezmete v sobotu v 15:30 - 16:00 hod, poté musíme místo uvolnit navazující jiné akci.
- placení: 500 Kč prosím uhraďte na účet 2000802432/2010 do úterý 18.6.2019, od středy platba pouze v hotovosti na místě při příjezdu.
- ssebou jako již tradičně kartičku pojištění (stačí kopie), a podepsaný souhlas s akcí.

Děkuji moc za spolupráci,
Denisa Hojsáková

ĉ
Iuventus, gaude!,
20. 6. 2019 14:33
Comments