Vánoční pohoda

přidáno: 2. 12. 2009 14:37, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 17. 6. 2010 6:42 ]

Ve středu 2.12. proběhla v prostorách hlavní budovy ZUŠ v Podhorské vernisáž výstavy prací žáků výtvarného oddělení nazvaná  Vánoční pohoda.

Hosté výstavy měli možnost shlédnout velmi povedená výtvarná díla převážně s vánoční tématikou. Ze všech výstavních prostor dýchala na návštěvníky romantika Vánoc ztvárněná mnoha verzemi a pohledy. Oko diváka tak zhlédlo zasněžené chaloupky, rozžnuté vánoční svíčky nebo třeba i hračky, které by měly své místo pod vánočním stromečkem a mnoho jiného.

Celou vernisáž umocnil velmi milý doprovodný program, na kterém se podílela všechna oddělení naší školy. Večer zpestřili hráči na dechové nástroje, velmi vtipně pobavilo literárně dramatické oddělení a program zakončilo svou zajímavou choreografií taneční oddělení.

Velký dík za tento krásný večer patří především organizátorům akce, tedy Ince Kostřicové, která celý program vernisáže uvedla a také Věře Činčarové. Ta se ale bohužel nemohla vernisáže zúčastnit, neboť ji zkolila nemoc.

Doprovodný program velmi profesionálně uváděla paní učitelka Lenka Hallerová Marková.