Jazztet ZUŠ koncertoval na Muzejní noci

přidáno: 18. 5. 2015 2:24, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 18. 5. 2015 2:25 ]
V pátek 15.5.2015 se Jablonec n.N. připojil k celostátní akci s názvem „Muzejní noc“.
Naše škola obohatila tuto kulturní událost nestárnoucími jazzovými a populárními melodiemi v podání souboru JAZZTET ZUŠ JABLONEC n.N. v Domě Jany a Josefa V. Scheybalových.
Soubor hrál ve složení: Jakub Vlášek (klavír, elektrické klávesy), Florián Pejcha (basová kytara), David Gärtner (bicí souprava), Ondřej Vlášek (klarinet), Vít Sladký (pozoun), Anna Kvíčalová (klavír, elektrické klávesy), Tomáš Zedník (kytara), Petr Macíček (bicí souprava), Marcela Jandová (zpěv), Anežka Gráttová (zpěv), Hanka Fuchsová (zpěv) a Kristýna Uková (zpěv). Mladí muzikanti se úspěšně vyrovnali s neobvyklými koncertními podmínkami. V době od 17.30 h. do 24.00 h. v hudebních vstupech přispěli svým uměním k příjemné atmosféře a celkové spokojenosti pořadatelů a návštěvníků, kteří nešetřili chválou a potleskem.

Vladimír Vlášek

Jazztet na muzejní noci