AKTUALITY‎ > ‎

Workshop pro naše žáky a jedinečný koncert v Klubu Na Rampě!

přidáno: 24. 3. 2017 2:48, autor: Vít Rakušan
Kolegovi Jakubu Hlobilovi se podařilo navázat spolupráci s dvojicí „hvězdných hudebníků“. Jejich jména jsou Bernardo Aguiar (pandeiro) a Gabriel Policarpo (repique). Společně tvoří a vystupují jako Pandeiro Repique Duo

Jejich show je kombinací dvou tradičních brazilských nástrojů – perkusí, typických pro atmosféru samby a karnevalu v Rio de Janeiru. Vyrůstali v prostředí škol samby, studovali u těch nejlepších mistrů a dnes jsou předními instrumentalisty Brazílie. Spolupracovali například s kapelami Snarky Puppy nebo Guns ‘n' Roses, se zpěvákem Ashimbou z Tanzánie, s Hamiltonem da Holanda, Yamandú Costou, Marcusem Suzanou nebo Carlosem Maltou z Brazílie.

Oba hudebníci přijedou do Jablonce a Kuba připravil workshop pro naše žáky pod jejich vedením. Kromě toho můžete jejich mistrovskou interpretaci zažít na vlastní uši v Klubu Na Rampě.

Vše se odehraje v úterý 4. dubna 2017. Odpoledne proběhne v učebně na Horním náměstí Workshop - oba hudebníci budou pracovat s našimi žáky (Chcete tam někoho ze svých žáků poslat?) a večer následuje koncert v Klubu Na Rampě od 19.30 hod. Podrobnosti ZDE. Žákům ZUŠ jsme vyjednali slevu - budou platit je 70,- Kč!

Comments