AKTUALITY‎ > ‎

Všechny informace k přijetí žáků a organizaci školního roku budou k dispozici na konci prázdnin!

přidáno: 25. 6. 2020 1:16, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 25. 6. 2020 1:17 ]
Vážení a milí žáci a rodiče!

Veškeré podrobné informace k přijetí nových žáků a organizační pokyny pro úspěšné zahájení školního roku 2020/2021 vám přineseme v přípravném týdnu - od 27. srpna 2020. Prosíme o trpělivost. Během prázdnin se musíme vypořádat se změnami ve stavu žáků, zaevidovat všechny změny a připravit úvazky učitelům s ohledem na rozpočet školy a plnění školního vzdělávacího programu. Je to dlouhá a „mravenčí“ práce 😉.

Jak se tedy nejlépe zachovat?  

VYČKEJTE NA INFORMACI O PŘIJETÍ
Informace o přijetí žáka budou k dispozici nejdříve v posledním týdnu letních prázdnin. 
Vyjádření o přijetí nebo nepřijetí škola zákonným zástupcům nijak nezasílá. Lze je zjistit po najetí myší na položku menu "Přihláška do ZUŠ". Zde zadáte údaje potřebné pro vyhledání žáka a zobrazí se vám stav přihlášky. Dokud žák není zařazen k učiteli, není zatím rozhodnuto. Pokud je žák zařazen k učiteli, znamená to, že byl přijat. Pokud jej není možné vyhledat, nebyl přijat (nebo jste zadali nesprávné údaje).

Buďte, prosím, trpěliví, pokud se nepodaří zařadit žáka před začátkem školního roku (období červen - srpen), je možné, že se to podaří v září. Každoročně se tak děje v desítkách případů. Škola se s Vámi v případě pozdějšího přijetí telefonicky spojí.

SLEDUJTE WEBOVÉ STRÁNKY ŠKOLY
Na webových stránkách školy před začátkem školního roku najdete podrobné informace o organizaci začátku školního roku. 

Mnohokrát děkujeme a přejeme všem krásné a odpočinkové léto. Pokud možno bez roušek 😁.

Vaše ZUŠ.

Comments