Vernisáž výstavy studentek Akademie umění a kultury pro seniory

přidáno: 27. 3. 2019 6:39, autor: Miroslav Halama
Studentky Akademie umění a kultury pro seniory vystavují svá díla v Domě česko - německého porozumění v Rýnovicích společně s německými seniorkami ze Žitavy.
Studentky seniorky vystavují své práce, které většinou vznikly v posledním roce studia. Zároveň je možné shlédnout i práce z jiných let, které dokumentují šíři výtvarného tvoření např. keramiku a grafické listy. Fotografie pak dokumentují nejen vlastní činnost, ale i návštěvy výstav a galerií.
Vernisáž výstavy byla hojně navštívena a bohaté kulturní vystoupení mělo velký ohlas. Návštěvníci také vysoce hodnotili výstavu a často žasli nad vyspělou úrovní vystavených děl.
Výstava potrvá do 6.4. a můžete ji navštívit od úterý do soboty mezi 14. a 18. hodinou.

Mgr. Věra Činčarová

Pro zobrazení dalších fotografií klikněte prosím na obrázek