AKTUALITY‎ > ‎

Vážení rodiče, milí žáci!

přidáno: 20. 3. 2020 0:34, autor: Vít Rakušan
Celý týden se radíme a chystáme, jak to udělat, aby Vám ZUŠka mohla být i v těchto dnech nablízku. Mám velkou radost, že kolegové jsou odhodlaní Vám nabídnout pomoc prostřednictvím metod distančního vzdělávání. Vzniká činorodá komunita učitelů ZUŠ, kteří přinášejí nápady, hledají atraktivní aktivity a nacházejí cesty, jak vyučovat na dálku s využitím techniky. Všichni jsou ochotní své zkušenosti sdílet a vzájemně si pomáhat, a to napříč školami v celé ČR.

Chceme Vás ujistit, že škola navzdory současné situaci rozhodně nezastavila svůj pracovní život a učitelé nezahálejí. Budeme moc rádi, pokud využijete naší nabídky a společně se pokusíme alespoň zmírnit dopady nečekaného přerušení kontinuity uměleckého vzdělávání. To s plným vědomím toho, že jsou pro Vás v těchto dnech prvořadé jistě jiné věci a povinnosti.

Naši učitelé Vás v nejbližší době kontaktují (nebo už tak učinili) a nabídnou konkrétní způsoby možné práce na dálku. Vždy to ale budete Vy, kteří rozhodnete, zda o nabízenou spolupráci máte zájem, nebo zda je vůbec z různých důvodů možná. 

Pokud Vám můžeme jakkoliv pomoci, prosím, neváhejte se obrátit na vedení školy. Jsme Vám k dispozici.
Mnohokrát děkujeme a přejeme Vám všem hodně zdraví, síly, zdaru a samozřejmě důležitého optimismu!


Vít Rakušan - ředitel ZUŠ

Comments