,,Vánoční pohoda" výtvarného oboru

přidáno: 7. 12. 2017 1:47, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 7. 12. 2017 5:35 ]
pondělí 4.12. přivítala v budově ZUŠ v Podhorské ulici své první návštěvníky vánoční výstava výtvarného oboru, již tradičně nazvaná "Vánoční pohoda".
Vskutku pohodovou atmosféru vytvořila na vernisáži hudba v podání Klarinetového kvarteta ZUŠ a Agáta Špačková, žákyně LDO, která přednesla vánoční povídku.
Letošní výstava se nese ve "vodním duchu", protože výtvarný obor si v tomto školním roce zvolil za hlavní téma řeku Nisu.
Děkujeme všem, kteří si v nastávajícím předvánočním shonu našli chvíli a přišli ocenit výtvarné práce svých dětí.

Ingrid Kostřicová

Celou galerii fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výtvarný obor letos drobně přispěl k vánoční výzdobě města, keramickým betlémem a tiskem z koláže, které jsou vystaveny ve výlohách infocentra.