AKTUALITY‎ > ‎

Úspěchy v krajských kolech národní soutěže

přidáno: 19. 3. 2017 1:28, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 19. 3. 2017 1:46 ]

V minulém týdnu proběhlo několik krajských kol letošních soutěží. 

V úterý 14.3.v Semilech soutěžili kytaristé. Odvezli jsme si jedno 1. místo (Anežka Foglová) a jedno 3. místo (Hlubučková Gabriela Tereza). Obě žákyně od N. Poláčkové, která také usedla v porotě. Za přípravu, účast i výsledek moc děkujeme!

Ve středu 15.3. se v krajské kole setkali klavíristé. Za ZUŠ Jablonec nad Nisou usedla v porotě paní učitelka Romana Halamová. Obsadili jsme 5x 2. místo (Sofie Míková ze třídy Olgy Dohelské, Václav Resl ze třídy Lenky Špringlové, Natálie Zejkan ze třídy Milany Havlíčkové, Hana Moravcová ze třídy Romany Halamové, Michaela Černá ze třídy Jiřiny Kollerové), 2x 3. místo (Alžběta Suchánková ze třídy Lenky Špringlové, Anna Petrýdesová ze třídy Olgy Dohelské), a 2x 1. místo (Ondřej Kahan, třída Jany Liškové Kvochové, Šárka Vltavská, třída Tomáše Pospíšila), přičemž Ondřej Kahan ze třídy Jany Liškové Kvochové získal postup do ústředního kola.
Také klavíristům patří velká gratulace a díky za reprezentaci naší školy!

Čtvrtek byl ve znamení orchestrální a souborové soutěže v České Lípě. Za naši školu soutěžil Jazztet a v porotě usedl Vladimír Vlášek. Jazztet porotu přesvědčil a ve čtvrtek v podvečer přišla od V. Vláška zpráva, že soubor postupuje do ústředního kola. Gratulujeme a radujeme se z úspěchu naší jazzové dílny!

Comments