AKTUALITY‎ > ‎

Učitelský pěvecký sbor vystoupil v hospici sv. Zdislavy v Liberci

přidáno: 12. 4. 2017 3:55, autor: Miroslav Halama
Tak nám v neděli začaly Velikonoce. A zatímco je květná neděle dle křesťanských tradic připomínkou Ježíšova slavného vjezdu do Jeruzaléma, náš kantorský sbor MyJenNěkdy vjel takto pomyslně branou libereckého hospice svaté Zdislavy na domluvený koncert. Ten se odehrál odpoledne ve velmi příjemném prostředí čajovny, kde se nejen o nedělích mohou setkat klienti se svou rodinou, příbuznými a známými, a když se zadaří, tak jsou obohaceni o nějaký kulturní zážitek. 
Zpříjemnit odpolední neděli se, doufáme i podle ohlasů, povedlo i nám, kdy v přibližně půlhodinovém zpívání zazněly skladby jak ze staršího období renesance či baroka, tak i skladby modernější. Děkujeme paní Horákové, mamince našich dvou žáků, která nás tam měla "na starost", i za moc pěknou prohlídku hospicového prostředí. Byla to pro nás velmi užitečná a zároveň úžasná zkušenost. Určitě jsme se neviděli naposledy.

Petra Koutecká

Celá fotogalerie po kliknutí na obrázek:

https://photos.google.com/share/AF1QipPFZ_5mq4iZ53R9LJQqSdl9NEz_1MFHZ3SSZeoVutnlhVtoAsfa29ef_fmdl5cLhw?key=OE1kejFQNGtJYnFibFhyUjRoQkdkcmtyWnU2SUFR

Comments