AKTUALITY‎ > ‎

Stříbro pro taneční obor v celostátním kole!

přidáno: 3. 6. 2018 23:46, autor: Miroslav Halama
Milí příznivci a fandové našeho tanečního oboru! 

S choreografií Kuchařinky, kterou tančí 2. ročník, jsme se letos v soutěžní přehlídce tanečního oboru ZUŠ probojovali přes všechna kola až do úplného finále – do celostátního kola v Uherském Hradišti. Celá akce se konala ve čtvrtek 31. 5. a pátek 1. 6. 2018. Cesta byla dlouhá (7,5h v autobusu) a vedro tropické, ale vše jsme zvládli hlavně díky skvělé náladě, která panovala po celé dva dny. Naši taneční výpravu se mnou doprovázel Miloš Hladík a Blanka Šubrtová. Ve čtvrtek odpoledne jsme si vyzkoušely prostorovou zkoušku a v pátek dopoledne už dívky vystupovaly na soutěžní přehlídce. Musím děvčátka moc pochválit, protože uspěla v opravdu veliké konkurenci. Všechny choreografie byly krásné a skutečně se bylo na co dívat. Už jen s kuchařským tématem jsme se potkali hned dvakrát v naší kategorii! Jednou na krajském kole–ZUŠ Jilemnice měla Vařečky a nyní do finále přijela ZUŠ Veselí nad Moravou s choreografií Kuchařské. Tak měly dívky velkou motivaci předvést co nejlepší výkon, což se jim skutečně podařilo! Získali jsme STŘÍBRNÉ PÁSMO - 2. místo.

Velké poděkování patří také hudebnímu oboru, který se podílel na nahrávce k choreografii. Dívčí sbor Liberi, gaudete! nazpíval písně a hudbu nahráli žáci a pedagogové naší ZUŠ. Největší dík ale směřuji hlavně kolegovi Milošovi Hladíkovi, který připravil a rozepsal celé hudební aranžmá!

Jsem moc ráda, že se vše povedlo dobře zorganizovat a děkuji za velkou podporu naší akce celému vedení školy.

Jana Čurdová

Kliknutím na obrázek zobrazíte další fotografie

https://photos.google.com/u/1/share/AF1QipPNlo_wVhgh0pTolzvnsVv3wCi_EDX9umLVjGg8VeeMQR3cAvuG9rSXpStpavyrWg?key=djdlcG9kUnk1WEJfU3hzckczTXNTQmdyN0NFZ0JR

Comments