AKTUALITY‎ > ‎

STĚHOVÁNÍ DO NOVÝCH PROSTOR - INFORMACE RODIČŮM!

přidáno: 1. 12. 2010 3:40, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 1. 12. 2010 8:31 ]
Jak jistě víte, chystáme se na důležitý krok v podobě změny adresy jednoho z našich odloučených pracovišť. Dlouhá léta využívaná budova v Mlýnské 4 postupně dosluhuje a hlavně naprosto nevyhovuje potřebám školy. Rádi jsme tak využili nabídky k osídlení prostor v centru města na Horním náměstí, kde měla původně své působiště Střední průmyslová škola technická. Na náklady města proběhla renovace interiéru a stavební práce jsou až na maličkosti dokončeny. Nastává čas, ve kterém se budeme stěhovat a chceme to udělat tak, aby se tato náročná transakce obešla bez většího přerušení výuky.

Harmonogram bude následující:

1. ETAPA - PONDĚLÍ 20. PROSINCE - STŘEDA 22. PROSINCE 2010

Stěhovat se budou třídy hudebního oboru a celý taneční obor. Týká se to tedy žáků učitelů M. Podoubského, V. Krejčíka, A. Nedvědové, O. Dohelské, Z. Rakušana (hudební nauka), J. Čurdové (taneční obor) a Jiřího Šnajdra.
Ve středu 22. prosince pak počítáme s přestěhováním učeben v Podhorské - jde o učebny V. Vláška, O. Grygorenka a L. Jarešové. Žáci zahájí výuku v nových prostorách po vánočních prázdninách - v pondělí 3. ledna 2011. Pro vstup do budovy bude sloužit elektrický vrátný napojený na numerickou klávesnici u vchodu. Princip je tak stejný, jako v Mlýnské. Číselný kód prozatím zůstává nezměněný. 

V těchto posledních 3 dnech před vánočními prázdninami nebude probíhat výuka u učitelů, jichž se stěhování týká! Prosíme proto o trpělivost a pochopení. Jednotliví učitelé Vás budou informovat osobně - samostatným písemným sdělením nebo zápisem do žákovské knížky.

2. ETAPA - PONDĚLÍ 3. LEDNA - PÁTEK 7. LEDNA 2011

Stěhovat se bude celý výtvarný obor. POZOR! V tomto týdnu nebude probíhat výuka výtvarného oboru. Žáci přijdou do výuky v nových prostorách v pondělí 10. ledna 2011. Do té doby bude ateliér pro výuku plně připraven.

Budeme se snažit, aby stěhování a související přípravy proběhly hladce, i když nečekané zádrhely jistě mohou přijít. Také si budeme muset zvyknout na poněkud jiný provozní režim v nové budově. Přeci jen, nebudeme tam sami, ale společně se SUPŠ a VOŠ. Na toto sousedství se ale upřímně těšíme, protože plánujeme vzájemnou spolupráci a od ní si slibujeme mnoho dobrého. Vše je otázkou času a zkoušeností.

Děkujeme Vám za podporu a pochopení a věříme, že se Vám budou nové prostory líbit tak, jako se moc líbí nám.
Comments