AKTUALITY‎ > ‎

ŠKOLNÉ NA 2. POLOLETÍ - DŮLEŽITÁ INFORMACE

přidáno: 7. 2. 2012 5:35, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 7. 2. 2012 7:31 ]
Vážení rodiče,
od října loňského roku využíváme nový elektronický systém evidence školní dokumentace a plateb školného. Jeho zavádění se, bohužel, neobejde bez přehmatů a nechtěných situací. Je to nová věc, se kterou se učíme pracovat. Tímto se vám  chceme omluvit za poněkud stroze znějící e-mail s platebními údaji k platbě školného, který jste pravdpodobně někteří již obdrželi do své e-mailové schránky. E-mail vyhlíží spíš jako upomínka platby školného, než žádost o regulérní zaplacení. Jde o automaticky generovaný e-mail a nemáme prozatím možnost do znění té informace zasáhnout.

Také je zapotřebí říci, že se v souvislosti s novým systémem mění variabilní symbol, pod kterým platbu školného budete platit. Věnujte proto, prosím, pozornost novým platebním údajům, aby bylo možné vaši zaslanou platbu správně přidělit a identifikovat.

Velice se omlouváme, jestli jsme v důsledků této pozdní informace někomu způsobili jakékoliv nepohodlí. Věříme, že nový systém bude výhodný i pro vás, protože si, mimo jiné, budete moci třeba kontrolovat docházku žáků do ZUŠ pomocí elektronické žákovské knížky.

Předem děkujeme za pochopení a trpělivost :-)
Comments