AKTUALITY‎ > ‎

SHOW ZUŠ

přidáno: 24. 5. 2012 14:28, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 24. 5. 2012 14:29 ]
Součástí ,,minifestivalu"  V RYTMU ZUŠ, který probíhá celý tento týden byla také profilová akce nazvaná SHOW ZUŠ. Ta se tradičně konala na náměstí před jabloneckou radnicí ve čtvrtek 24.5.   
Přesně v poledne zahájila celý odpolední program dechová hudba ZUŠ z Hradce Králové, která byla velmi milým přizvaným hostem.  Jak se ukázalo, pozvání hradecké dechovky nebylo vůbec špatným krokem, neboť ta svou hudbou zaujala mnoho přihlížejících, kteří jí odměňovali vřelým potleskem. Velmi zajímavě se předvedl také pozounový band utvořený z hráčů zmíněného tělesa.
Po skvělé dechové kapele nastoupili bubeníci bicího oddělení naší jablonecké ZUŠ se svým dobře připraveným programem. Svěřenci pana učitele Jiřího Šnajdra rozezvučeli celé náměstí a přilákali mnoho dalších posluchačů.

Svými velmi příjemnými hlasy se během odpoledne představily ve svých pěveckých projevech také naše talentované zpěvačky Denisa Šubrtová, Anežka Grátová a Marcela Jandová za klavírního doprovodu Marka Šourka.

Ve třech blocích posluchače potěšil také Jazztet vedený Vladimírem Vláškem, který pěvecky obohatil Štěpán Růžička.

Jedním z vrcholů programu byla velmi pěkná vystoupení takřka všech ročníků tanečního oddělení. Paní učitelka Jana Čurdová nacvičila s tanečníky nádherné choreografie a ani zde diváci nešetřili potleskem. 

Další programový vstup zajistilo Klarinetové kvarteto Luboše Lachmana, které se společně představilo výběrem swingových skladeb a samostatně se předvedli také jeho sólisté s reprodukovaným doprovodem.

Závěr celého profilového odpoledne jablonecké ZUŠ obstaral Blues band vedený Janem Krajníkem.

Slovem provázel skvělý moderátor rádia RCL David Jelínek.

Tentokrát počasí přálo po celý průběh akce, která jistě byla zpestřením všedního dne.


SHOW ZUŠ 2012


Comments