AKTUALITY‎ > ‎

Rybova Česká mše vánoční vyprodána!

přidáno: 13. 12. 2009 23:36, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 17. 6. 2010 6:42 ]
Veřejná generálka 27.12. ve 12.00 v Eurocentru

Ačkoliv do uvedení České mše vánoční J.J.Ryby v podání sboru Iuventus, gaude! a jeho přípravných sborů, Malé Nisanky a za doprovodu Vánočního orchestru ZUŠ zbývají ještě dva týdny, musíme všem, kteří se teprve chystali koupit si vstupenky, s lítostí oznámit, že je zcela vyprodáno.

Bylo pro nás těžké si představit, že téměř 500 míst se vyprodá takovou rychlostí. Je to poprvé, kdy nám kapacita Eurocentra pro koncert sboru Iuventus, gaude! nestačí, přestože jsme se ve spolupráci s Eurocentrem opravdu poctivě snažili využít každé volné místečko.

Je krásné, že je o toto výjimečné představení takový zájem, ale na druhé straně nás všechny nesmírně mrzí, že nedokážeme vyhovět všem, kteří se chtěli přijít podívat. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že jako malou náhradu nabídneme všem, kteří si nestihli zakoupit vstupenky, veřejnou generálku 27. prosince od 12 hodin ve velkém sále Eurocentra.

Naléhavě také prosíme všechny, kteří na představení nebudou moci přijít z důvodu nemoci, aby laskavě dali své lístky k dispozici nebo alespoň zavolali, kolik lístků a ve které řadě nevyužijí (tel. 775 366 726), v lednu jim vrátíme vstupné a volná sedadla nabídneme těm, na které se vstupenky nedostaly.

Děkujeme všem za zájem, podporu a Eurocentru a městu Jablonec n.N. za báječnou spolupráci při přípravě tohoto vánočního dárku u příležitosti  pátého výročí sboru Iuventus, gaude!

Krásné vánoční svátky přeje sbor Iuventus, gaude! 
27. prosince se těšíme na společnou oslavu v Eurocentru.

Ivana Ullmannová
Comments