Přijďte na výstavu krásných úsměvů!

přidáno: 1. 9. 2010 11:50, autor: Tomáš Pospíšil   [ aktualizováno 2. 9. 2010 0:40 ]
I tak by se dala nazvat výstava fotografií Václava Landovského k pěti letům pěveckého sboru IUVENTUS, GAUDE!, která probíhá od 30. 8. do 14. 9. v přízemí radnice na Mírovém nám. Když krásný člověk umí vidět krásné věci a dovede je fotografickým uměním zvěčnit, pak vzniká počin, který každého přítomného naladí k radosti. Tak totiž působí výstava fotografií ze života dětského sboru, výstava zachycující to nejkrásnější, co v ZUŠce máme: Krásu a radost našich dětí.
Přijďte se spolu s námi potěšit z tohoto bohatství při vernisáži výstavy ve čtvrtek 2. září v 17 hodin v přízemí radnice. Výstavou provází Vítek Rakušan, zazpívá IUVENTUS, GAUDE! Velký dík za realizaci výstavy patří paní Poloprudské.