AKTUALITY‎ > ‎

Poděkování sborákům

přidáno: 26. 9. 2009 23:38, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 17. 6. 2010 6:42 ]


Milí sboráci, musím vám napsat, že máte můj velký obdiv. Svůj velký den jste přes jeho velkou náročnost zvládli skvěle a opět jste dokázali, že jste bezvadná parta nesmírně pracovitých a pro hudbu zapálených kluků a holek, se kterými je radost být a pracovat. Díky za skvělou reprezentaci sboru,školy i města. Z reakcí a opakovaného pokynutí a požehnání od papeže i kardinála Vlka i z potlesku lidí v kostele bylo jasné, že váš zpěv vůbec nebrali jen jako kulisu, kterou moc nevnímají. Určitě jste svým výkonem hodně přispěli ke slavnostní atmosféře výjimečného okamžiku.  K tomu nezbývá než gratulovat.

To, že jste po přesunu do Jablonce prakticky bez odpočinku jeli naplno dál a povedl se vám tak nádherný a emocemi nabitý koncert, jaký jste předvedli s Jiřím Stivínem, to už je opravdu výkon hodný profesionálů. Určitě jste dnes potěšili hodně lidí.

Děkujeme rodičům za pochopení a trpělivost. Byl to pro děti náročný den a příprava na něj byla někdy hodně těžká i časově náročná. Ale věřím, že všichni chápete výjimečnost nabídky, kterou sbor dostal, a takovou výzvu jsme nemohli odmítnout, přestože to znamenalo dvě vystoupení v jediném dni. Můžete být na své děti pyšní a doufáme, že krásný podvečerní koncert vám byl odměnou.
Sboráci, spěte sladce na vavřínech a naberte sílu do dalšího zpívání, teď už ovšem v mnohem pohodovější a klidnější atmosféře.

Díky, Ivana Ullmannová
Comments