AKTUALITY‎ > ‎

Poděkování – vítězství Iuventus, gaude! je i Vaší zásluhou

přidáno: 18. 8. 2011 1:47, autor: Vít Rakušan


Od návratu sboru Iuventus, gaude! z Rakouska uplynul přesně měsíc. Děti se rozprchly na zasloužené prázdniny, my dospělí  na dovolené nebo zpátky do práce. Bouřlivé emoce a radost ze získaných titulů v nás pomalu doznívají a zůstávají krásné vzpomínky na prožité napětí, nadšení a dojetí. To jsme prožívali my všichni, kdo jsme v Grazu byli.

Je ale potřeba poděkovat i těm, kteří s námi do Grazu jet nemohli a přesto i oni mají na vítězném tažení sboru velkou zásluhu. Podpořili totiž cestu jabloneckých dětí na sborové mistrovství světa a soutěž Grand Prix finančně. A to není rozhodně málo. Bez jejich pomoci by totiž dětem byla celoroční dřina a poctivá příprava k ničemu. Rodiny našich sboráků nejsou schopny zaplatit náklady na zahraniční soutěž v plné výši. Děkujeme tedy našim sponzorů a dlouholetým partnerům, kteří nám tolik pomohli a pomáhají a doufáme, že i nadále pomáhat budou.

Bez  finanční podpory Města Jablonec  i pomoci s hledáním dalších sponzorů by se naše cesta do Grazu vůbec nemohla uskutečnit, za pomoc děkujeme  zejména panu starostovi Petru Beitlovi a místostarostovi  Petru Tulpovi. 

Dopravu do Grazu nám sponzorsky zajistila firma BusLine, které musíme velmi poděkovat i za výběr naprosto spolehlivého, profesionálního a k dětem nesmírně tolerantního řidiče pana Krevňáka, se kterým rádi znovu kamkoliv vyrazíme.

Za finanční podporu děkujeme Severočeské vodárenské společnosti a.s., Nadaci Preciosa  a pojišťovně Kooperativa.
 
Zvláštní poděkování patří jablonecké firmě Beta pana Václava Landovského, který je jak naším  dlouholetým sponzorem, tak naším dvorním fotografem a doprovázel nás i do Grazu. 

Bez laskavé pomoci města, firem i drobných sponzorů by děti z Iuventus, gaude! nemohly celému sborovému světu ukázat, jak výborně umí zpívat. A to by byla škoda nejen pro Jablonec,  jabloneckou Základní uměleckou školu, ale i pro Českou republiku, kterou tak skvěle reprezentovaly. 

Děkujeme. Za  sbor Iuventus, gaude! IvanaUllmannová
Comments