Ohlédnutí za vernisáží závěrečných prací VO

přidáno: 15. 6. 2011 0:12, autor: Miroslav Halama   [ Aktualizováno 15. 6. 2011 2:44 uživatelem Vít Rakušan ]
V úterý 14.června připravily kantorky výtvarného oddělení ZUŠ Věra Činčarová a Ingrid Kostřicová se svými žáky velmi hezkou vernisáž závěrečných absolventských prací.  A bylo opravdu na co se dívat. Opět se ukázala šikovnost a nápaditost žáků výtvarného oboru a jejich pedagogů.
Výstava tentokrát neměla jednotné téma. K vidění tak byly obrazy nejrůznějších tváří, rostlin, zvířat, věcí běžné denní potřeby, barevné i černobílé mozaiky a rozmanité přírodní úkazy.
Dle slov paní učitelky Věry Činčarové však všechna díla měla přeci jenom něco společného - energii. Ta měla naplnit každého hosta vernisáže. S radostí je nutno konstatovat, že se jim to opravdu dařilo.
Ke skvělé atmosféře přispělo také doprovodné vystoupení perfektně hrajícího klarinetového kvarteta pod vedením Luboše Lachmana a také poutavá autorská recitace Adély Jiříčkové.
Nechybělo také malé občerstvení přichystané v předsálí.

Celá akce si zaslouží velké uznání a poděkování.

-mirhal-

VERNISÁŽ ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ VO