Náš dechový orchestr zazářil na letní scéně Eurocentra.

přidáno: 13. 6. 2014 12:49, autor: Miroslav Halama   [ Aktualizováno 16. 6. 2014 1:37 uživatelem Vít Rakušan ]
V pátek 13. 6. se na letní scéně Eurocentra konala velká kulturní akce nazvaná "Jablonec sobě". Od 13. hodiny až do nočních hodin se na pódiu střídala nejrůznější hudební i taneční uskupení. Složení jednotlivých souborů bylo od těch nejmenších zpěváčků, či tanečnic přes starší zkušenější, až po "dospěláky". Rozhodně se bylo na co dívat, program byl velmi pestrý.

V programu byl zařazen také náš Dechový orchestr ZUŠ. Několik dní před tímto vystoupením to vypadalo, že náš hudební vstup budeme muset dokonce zrušit, neboť někteří naši klíčoví hráči odjeli na školní výlety, které měli již zaplacené a "zaúřadovala" také nemoc. Povedlo se nám však povolat kolegy z jiných jabloneckých kapel a ti ochotně a účinně zaskočili. Patří jim za to velký dík.
Koncert našeho orchestru byl nakonec k naší velké radosti velmi povedený a úspěšný, jak naznačovaly reakce publika během vystoupení i po něm a také z mnoha příchozích SMS a e-mailů.

Velmi mile a nádherně se však prezentovaly také jiné zúčastněné soubory, které si s určitostí zaslouží obdiv, uznání a velký potlesk publika.
Velký dík si zaslouží také pořadatel a organizátor akce - jablonecké Eurocentrum.

Miroslav Halama

(fotografii zaslal fanoušek orchestru)