AKTUALITY‎ > ‎

LIBERI, GAUDETE! NA CHALUPĚ V JIZERSKÝCH HORÁCH

přidáno: 14. 5. 2014 1:04, autor: Tomáš Pospíšil   [ aktualizováno 14. 5. 2014 1:22 ]

Druhý přípravný sbor 2. a 3.tříd -  LIBERI, GAUDETE!  - prožil druhý prodloužený víkend od 7. do 9.5. na soustředění v Albrechticích v Jizerských horách.
 
Kromě pilného nacvičování operky Šípková Růženka, kterou uvidí jablonecké mateřinky ve čtvrtek 22.5. v 10 hodin na Mírovém náměstí zvládly děti po ránu rozcvičku v přírodě, odpoledne pak jízdu na koni, hry na horské louce, stavění hrází na potoce před chalupou, večerní "pečbuřťák," předvádění scének po skupinkách na téma "U Šípků po 10 letech," večerní pohádku a povídání při svíčce,... Taky pomáhaly v kuchyni, zkrátka byly opravdu moc prima.
 
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat VŠEM  MAMINKÁM (nebudu je jmenovat, nerada bych na někoho zapomněla), které nás zásobily úžasnými pečenými dobrotami, dětem moc chutnaly a pomohly nám při snídaních a svačinách.
Veliké díky patří paní Štemberové, Cimbálové a Nové, které mě i mému manželovi pomohly s organizací soustředění a samy se pobytu účastnily.
A v neposlední řadě velké díky panu sbormistru Tomášovi za to, s jakým nadšením a elánem naše děti vede. A také skvělé paní učitelce dramaťáku Slaměnce, která s dětmi dotvořila "dramatickou choreografii" k pohádce.
A nesmím zapomenout také na svého manžela Petra, který ochotně přistoupil na myšlenku zorganizovat toto soustředění a zajistil veškerý chod naší chalupy.
 
Přeji všem krásné dny a těším se na další setkání s úžasnými dětmi přípravného sboru LIBERI, GAUDETE!

Dana Brouzdová - maminka
 
Zde najdete "ochutnávku" fotografií z akce.   (Ostatní fotografie zpracujeme později a pošleme odkaz)
 
Comments