AKTUALITY‎ > ‎

Krajské kolo ve hře na akordeon a elektronické klávesové nástroje

přidáno: 16. 3. 2016 13:25, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 16. 3. 2016 13:32 ]

Základní umělecká škola v Jablonci nad Nisou byla ve středu 16.3. pořadatelem krajského kola celostátní soutěže ve hře na akordeon a elektronické klávesové nástroje. Vše se uskutečnilo v koncertním sále školy.
Soutěžilo sedm sólistů hrajících na akordeon, rozdělených do několika věkových kategorií, jedno akordeonové duo a také dva hráči na klávesové nástroje.
Velký úspěch sklidili žáci z naší ZUŠ. Ta byla zastoupena dvěma malými akordeonisty a oba porota jednohlasně poslala do ústředního kola. Kryštofovi Mučicovi, Kryštofovi Jandovi a jejich paní učitelce Monice Koudelkové patří velká gratulace a přání mnoha úspěchů v celostátním kole. Paní učitelka pak získala zvláštní cenu za vynikající pedagogickou práci.
Gratulaci si však zaslouží také Pavlína Kolocová ze ZUŠ v Lomnici nad Popelkou, která si odvezla rovněž první místo s postupem do celostátního kola ve hře na elektronické klávesy a nepochybně i ostatní soutěžící, neboť všichni podali skvělé výkony a předvedli, že se na soutěžní výstup opravdu pilně připravovali. Spravedlivě hodnotící porota rozhodně neměla lehký úkol.

Předkládáme kompletní výsledkovou listinu a také fotografie:

Krajské kolo soutěže akordeonů a klávesových nástrojů


-mirhal-
Comments