AKTUALITY‎ > ‎

KONCERTNÍ SBOR PŘIJAL POZVÁNÍ NA PRESTIŽNÍ FESTIVAL VE FRANCII

přidáno: 16. 2. 2013 15:00, autor: Tomáš Pospíšil   [ aktualizováno 18. 2. 2013 2:03 ]

Letošní sezona koncertního sboru IUVENTUS, GAUDE! nebude s definitivní platností ve znamení domácího nebo světového soutěžení. Sbor, který za posledních 5 let nezažil na vrcholu sezony nic jiného, než náročné přípravy na některou ze světových soutěží se v druhé polovině školního roku zaměří výhradně na koncertní činnost a dotočnou již před Amerikou připravovaného CD. Vrcholem sezony bude účast na výběrovém festivalu v Provence, kam sbor obdržel čestné pozvání po pečlivém výběru umělecké komise.
Součástí festivalu, který se uskuteční ve dnech 21.- 27.7. bude každodenní koncertní vystupování po celé jižní Francii s přejezdem až 150 km denně, ale i poznávání této nádherné turistické oblasti.
Aby si poměrně náročný koncertní pobyt Iuvenťáci dostatečně užili, plánují po festivalu krátké prodloužení pobytu u krásného jihofrancouzského moře či jiné atraktivní oblasti Provence.

Příprava koncertního zájezdu vypukne na soustředění v Oldřichově v Hájích, kam koncertní sbor odjíždí připravit svých povinných 90 minut nejen francouzského repertoáru ve dnech 20.- 23.2.





Comments