Koncert konzervatoristů

přidáno: 11. 1. 2015 2:28, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 14. 1. 2015 1:10 ]

V pátek 9.ledna se na sále školy uskutečnil další - již tradiční koncert našich bývalých žáků, v současné době studujících na konzervatořích, či AMU.
Na klavír se představila Aneta Hlubučková, Anežka Suchánková, studující na AMU v Praze, na klarinet Aleš Tvrdík a svým zpěvem populární hudby potěšili Denisa Šubrtová a Štěpán Růžička.

Koncert měl vysokou úroveň a je opravdu radostí sledovat postupné ,,hudební zrání" našich bývalých žáků a těšit se z jejich úspěchů, kterých jim i nadále přejeme mnoho.

Tento kvalitní koncert připravilo naše klavírní oddělení, slovem ho s přehledem provázela paní učitelka Jiřina Kollerová.

Všem moc děkujeme za krásný zážitek.

Miroslav Halama

Koncert bývalých žáků