Koncert konzervatoristů

přidáno: 9. 1. 2011 3:59, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 9. 1. 2011 4:14 ]
V pátek 7.ledna se na sále naší školy předvedli naši bývalí žáci – klavíristé, v současné době studující na konzervatoři. Postupně si posluchači mohli vychutnat klavírní um Anny Nedvědové, Jakuba Slezáka, Anežky Suchánkové a Denisy Ulmanové. Před takřka plným sálem zahráli ve dvou  hudebních blocích své důkladně připravené skladby a jejich výkony byly velmi dobré. Bylo zajímavé sledovat jejich vývoj a pokrok od podobného koncertu, který se uskutečnil v loňském roce. Každý interpret má svůj osobitý styl a projev.

Jde o velmi šikovné a nadané žáky, držme jim proto palce, ať se jim i nadále daří a těšíme se moc na jejich další vystoupení

K příjemné atmosféře koncertu přispěly také připravené dobroty, na kterých si hosté mohli pochutnat o přestávce a o které se postaraly kantorky klavírního oddělení.

-mirhal-

Koncert konzervatoristů