AKTUALITY‎ > ‎

Kantorský komorní sbor MyJenNěkdy vystoupil v Liberci

přidáno: 9. 10. 2017 9:13, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 9. 10. 2017 9:16 ]

V neděli 8. října se v libereckém kostele sv. Antonína Paduánského uskutečnil koncert kantorského komorního pěveckého sboru MyJenNěkdy nazvaný ,,Podzimní souznění"
Původně společné vystoupení s žesťovým souborem Brass Jablonec se ale z důvodu nemoci dvou členů souboru uskutečnil převážně ve vokálním prodlouženém podání, kdy se rozezněly skladby v podání našeho kantorského sboru. Instrumentální část ale pohotově zastoupil nový člen sboru MJN pan učitel Lubomír Dočkal, který coby kytarista příjemně překvapil publikum (i nás, sboristy) dvěma sólovými skladbami.
Nakonec se tak programově pozměněný koncert, kterým náš sbor MyJenNěkdy vstoupil do třetí sezóny své existence, ke spokojenosti obou stran povedl. Pohodovou atmosféru pomohlo vytvořit také přítomné publikum, jehož pozitivní reakce jsme si mohli individuálně po skončení koncertu vyslechnout. 


Děkuji všem zúčastněným za krásný nedělní podvečer a budeme se se sborem těšit na některém z našich dalších připravovaných koncertů či vystoupení.

Petra Koutecká, sbormistryně

Odkaz na celé album fotografií z vystoupení najdete ZDE
Comments