AKTUALITY‎ > ‎

Jazztet ZUŠ rozdával radost

přidáno: 3. 1. 2017 1:23, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 3. 1. 2017 1:24 ]
Soubor JAZZTET před koncem roku nezahálel a v adventní době potěšil seniory v našem regionu. 
Ve středu 30. listopadu v odpoledních hodinách zahrál v Domově pro seniory „U přehrady“ v Jablonci nad Nisou. Vedení Domova uspořádalo pro své klienty odpoledne ve stylovém oblečení předválečných let. Hudební doprovod k tanci i poslechu zajistil náš soubor JAZZTET. Někteří senioři s chutí tančili, pokud jim to zdraví umožnilo. Mladí umělci byli odměněni velkým potleskem po každé odehrané skladbě. 


Další vystoupení souboru se uskutečnilo již v době prázdnin v pátek 23. prosince dopoledne v Domově důchodců ve Velkých Hamrech. Tentokrát se jednalo o koncert. Místnost jídelny byla naplněna do posledního místa. Svěží rytmická hudba zahraná s velkou chutí mladých hudebníků s mnoha instrumentálními sóly a v pěkné předvánoční atmosféře se pozorným a mile překvapeným posluchačům velmi líbila. Vedení obou zařízení pro seniory po koncertě neskrývala obdiv a nešetřila chválou a díky. Ve Velkých Hamrech též za seniory s uznáním veřejně poděkoval i jeden klient - bývalý aktivní hudebník.


JAZZTET ZUŠ účinkoval ve složení: Anička Kvíčalová, Jakub Vlášek j.h.- piano; Florián Pejcha - baskytara; Zuzana Šikolová – flétna; Eliška Matoušová – klarinet; Ondřej Vlášek - alt saxofon, klarinet; Vít Sladký - trombon; Radim Šlechta – el. Kytara; Marcela Jandová j.h. - zpěv; Vojta Vencl j.h. – bicí nástroje.

Vladimír Vlášek

Obrázky z vystoupení v DPS u přehrady ZDE
Obrázky z vystoupení v DPS ve Velkých Hamrech ZDE

Související odkazy:

Comments