AKTUALITY‎ > ‎

Jarní koktejl ZUŠ - první fotografie

přidáno: 24. 4. 2016 2:36, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 24. 4. 2016 2:37 ]
Rok se s rokem sešel a my máme za sebou další velký tradiční školní projekt JARNÍ KOKTEJL ZUŠ, který se uskutečnil 21.4. v Městském divadle.
Divákům, kteří zcela naplnili divadlo až ,,po střechu" se v první polovině programu představili soubory a sólisté, kteří prošli výběrovou přehrávkou. Druhá polovina patřila opět nádherným choreografiím tanečního oddělení. Velmi působivé a vkusné byly vstupy žáků lidově dramatického oddělení.

Dle mohutného, vřelého potlesku diváků a také podle ohlasů, ať již vyslovených přímo po pořadu, či vyjádřených třeba e-mailem či SMS, lze konstatovat, že se vše povedlo a vystoupení se našim hostům líbilo a potěšilo je. Také my, učitelé, jsme velmi potěšeni a neskrýváme radost z práce (i když náročné) s tak skvělými dětmi. 

Jeden došlý ohlas za všechny:

Vážený pane řediteli,

moc ráda bych Vám sdělila, že jsme s celou rodinou odcházeli z dnešního "Jarního koktejlu ZUŠ" naprosto nadšení. Kvalita jednotlivých vystoupení se opravdu rok od roku stupňuje. Letos byly děti všechny naprosto úžasné. Je vidět, že jsou nadané, ale především bych chtěla vyzdvihnout práci Vašich učitelů, kteří pracují s plným nasazením (mohu to posoudit, jelikož dcery do Vaší školy docházejí celkem k šesti z Vašich učitelů a jsme se všemi velice spokojeni).


Moc děkujeme, že se našim dětem tolik věnujete prostřednictvím Vašich skvělých učitelů a učitelek a že s námi pak jejich práci sdílíte na akcích typu "Jarního koktejlu". Jsou to zážitky, na které se nezapomíná.


S přáním krásného večera


nadšená maminka Monika Eklová
Co dodat?  Moc děkujeme.

Jarní koktejl je velmi náročnou záležitostí - ať co se týká perfektní přípravy vystupujících, celkové organizace, synchronizace jednotlivých výstupů, technická práce během představení a pod. Díky dobré vzájemné spolupráce všech zúčastněných - vedení školy, jednotliví učitelé a také personál divadla - se vše daří úspěšně zvládnout.

Všem výše jmenovaným určitě patří velké poděkování.
Největší poděkování však patří dětem a jejich rodičům, bez nichž by vlastně ani pořad nemohl vzniknout.

Během pořadu vznikla celá řada povedených fotografií a my se budeme snažit všechny vám je zde postupně představit.

První dnešní prezentace fotografií představuje účast Dechového orchestru ZUŠ.

Miroslav Halama

Dechový orchestr ZUŠ - Koktejl ZUŠ 2016

Foto: Oleksandr Grygorenko


Comments