AKTUALITY‎ > ‎

Jarní koktejl za námi

přidáno: 3. 5. 2010 1:52, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 17. 6. 2010 6:41 ]
Náš tradiční koktejl jsme příznivcům a rodičům "namíchali" ve čtvrtek 29. dubna 2010 v Městském divadle. Ani v letošním roce jsme neopustili osvědčenou formu, ve které první část představení patří především sólistům a souborům hudebního oboru a po přestávce se divákům předvedou tanečníci. 

Každým rokem se snažíme, aby se do programu dostalo co nejvíce atraktivních čísel, ale zároveň se bráníme tomu, abychom představení neúměrně neprodloužili. Je to těžké rozhodování. Program podléhá pečlivému výběru a mnoha diskusím. Zákonitě se pak na pódium zdaleka nedostanou všichni, kteří by si to svou poctivou prací a vybroušenými dovednostmi zasloužili. Velice dobře se na pódiu vedlo našim hudebním tělesům s velkým obsazením. Jak Jabloneckému komornímu orchestru, tak v závěru 1. půlky sboru Iuventus, gaude! Představení tanečního oboru po přestávce je pak každoročně velkým zážitkem a výborným vrcholem celého programu. Potěšilo nás, že do divadla letos přišlo nebývale mnoho diváků - za posledních několik let šlo o rekordní počet :-)  

Myslíme si, že náš koktejl opět nezůstal nic dlužný svému názvu - byl pestrý, svižný a přes drobnou časovou odchylku od původního záměru i únosně dlouhý. Zasloužili se o to nejen Ti, kteří organizovali a koordinovali náročné představení, ale samozřejmě také účinkující. Za všechny kolegy si velké poděkování za skvělou pomoc zaslouží především kolegyně Romana Halamová. 

Z představení budou v tomto týdnu k dispozici fotografie.

Comments