AKTUALITY‎ > ‎

Jablonecký komorní orchestr věnoval sobotu intenzívní přípravě.

přidáno: 11. 11. 2012 13:38, autor: Miroslav Halama

Jablonecký komorní orchestr má za sebou další intenzivní přípravu. Hráči strávili celou sobotu na své orchestrální zkušebně a pilně nacvičovali nejen vánoční repertoár. Jednalo se již o druhé sobotní soustředění v letošním školním roce. 

Z nového týmu mám velkou radost, protože nejen že „táhne za jeden provaz“, ale hráči na sobě navíc neustále pracují, což je znát na stoupající kvalitě jejich individuálních výkonů. To má samozřejmě přímý vliv na celkový výraz orchestru. 

V sobotu jsme si užili nejen krásné zážitky „ve vybrané společnosti pánů“ Quantze, Cacciniho, Mozarta, Silvestriho, Mrvici nebo s novou Směsí českých koled z „pera“ našeho kontrabasisty a violoncellisty Aleše Filipa, ale užili jsme si i kopu legrace, která provázela pohodovou atmosféru celého dne. 

Všichni se už těšíme na to, až vám milí posluchači budeme mít možnost naše malé skromné umění předvést na Vánočním koncertě v pondělí 10. prosince na našem koncertním sále. To vše společně s našimi hosty – s mladými hráči z PŘÍPRAVKY. 

Luboš Lachman

Listopadové soustředěníComments