AKTUALITY‎ > ‎

INFORMACE K ZAŘAZENÍ ŽÁKŮ A ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015

přidáno: 25. 8. 2014 2:36, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 28. 8. 2014 4:43 ]
Vážení rodiče,
kliknutím SEM přejdete na stránku s informací o přijetí žáka do ZUŠ. 
Po zadání jména, příjmení a rodného čísla žáka (včetně lomítka), který skládal talentovou zkoušku zjistíte, k jakému učiteli a do jakého odloučeného pracoviště je zařazen. Pokud jméno učitele chybí, žáka jsme doposud z kapacitních důvodů nemohli přijmout. Žáky operativně zařazujeme k učitelům podle toho, jak se jim uvolňují místa v jejich třídách (úvazcích). 
Situace se ještě dramaticky bude měnit během září.

V PONDĚLÍ 1. ZÁŘÍ BUDOU VŠICHNI UČITELÉ K DISPOZICI VE SVÝCH UČEBNÁCH
V PODHORSKÉ UL., NA HORNÍM NÁMĚSTÍ A V MOZARTOVĚ 24 OD 9.00 DO 15.00 HOD. 
Přijďte v tento den na první setkání se svým učitelem!!

Od úterý 2. září bude probíhat výuka podle individuálně sjednaného rozvrhu hodin.

V případě, že nebude z Vaší strany možné navštívit školu, ve vlastním zájmu se po prázdninách co nejrychleji spojte s vaším učitelem.

Další důležité informace:

UCHAZEČI O SBOROVÝ ZPĚV - prosíme, vyčkejte instrukcí, které vám individuálně zašle elektronicky pan sbormistr Tomáš Pospíšil.


ŽÁCI ZAŘAZENÍ K DOCHÁZCE V RYCHNOVĚ U JABLONCE NAD NISOU
Pan učitel Marek Šourek je k dispozici v úterý 2. a ve středu 3. září od 13.00 do 16.00 hod. v učebně v knihovně.
Oleksandr Grygorenko bude ve třídě k dispozici v úterý 2. září od 13.00 do 16.00 - rovněž v učebně v knihovně.
Nikola Poláčková bude k dispozici ve čtvrtek 4. září od 13.00 do 16.00 hod.


HUDEBNÍ NAUKA
ZÁPIS DO HUDEBNÍ NAUKY bude probíhat celý týden od 1. do 5. září, v pondělí 1. 9. od 9.00 do 16.00 hod., následující dny od  13.00 do 16.00 hod.
Podrobnější informace k výuce hudební nauky ČTĚTE ZDE!

Rozvrh hodin hudební nauky najdete ZDE.


ŠKOLNÉ - je podle platného školního řádu splatné za 1. pololetí nejpozději do 20. října, za 2. pololetí nejpozději do 20. března. Školné se hradí bezhotovostně, převodem z účtu na základě platebních údajů, které rozesíláme v průběhu první poloviny září elektronicky na e-mailové adresy vyplněné v přihlášce do ZUŠ. Vyčkejte, prosím, na platební příkazy s příslušným variabilním symbolem. 
Prosíme, abyste hotovostní platby školného požadovali jen ve výjimečných případech. 


PŘÍSPĚVEK NA SRPDŠ - splatný za školní rok 2014/2015 nejpozději do 20. října. Hradí se v hotovosti vyučujícímu ve výši 100,- Kč na jednoho žáka bez ohledu na to, kolik studijních zaměření nebo oborů ve škole navštěvuje. Prosíme o jeho zaplacení. Příspěvek nám významně pomáhá ve financování aktivit, které není možné hradit z rozpočtu školy. Jde hlavně o podporu soustředění, exkurzí, nákup dárků pro absolventy a podobně. 


ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA - počínaje školním rokem 2013/2014 Vám nabízíme možnost nahlížení do elektronické žákovské knížky. Po přihlášení můžete mít kdykoliv k dispozici všechny informace od učitele. Pokud souhlasíte s využitím elektronické žákovské knížky, informujte o tom svého učitele. Zajistíme Vám přístup.
Comments