INFORMACE K ZAŘAZENÍ ŽÁKŮ A ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU 2013/2014

přidáno: 26. 8. 2013 9:40, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 26. 8. 2013 9:51 ]
Vážení rodiče,
kliknutím SEM přejdete na stránku s informací o přijetí žáka do ZUŠ.
Po zadání, příjmení a rodného čísla žáka (včetně lomítka), který skládal talentovou zkoušku zjistíte, k jakému učiteli a do jakého odloučeného pracoviště je zařazen. Pokud jméno učitele chybí, žáka jsme doposud z kapacitních důvodů nemohli přijmout. Žáky operativně zařazujeme k učitelům podle toho, jak se jim uvolňují místa v jejich třídách (úvazcích).
Situace se ještě dramaticky bude měnit během září.

V PONDĚLÍ 2. ZÁŘÍ BUDOU VŠICHNI UČITELÉ K DISPOZICI VE SVÝCH UČEBNÁCH
V PODHORSKÉ UL., NA HORNÍM NÁMĚSTÍ A V MOZARTOVĚ 24
OD 9.00 DO 15.00 HOD.
Přijďte v tento den na první setkání se svým učitelem!!

Od úterý 3. září bude probíhat výuka podle individuálně sjednaného rozvrhu hodin.

V případě, že nebude z Vaší strany možné navštívit školu, ve vlastním zájmu se po prázdninách co nejrychleji spojte s vaším učitelem.

Další důležité informace:

UCHAZEČI O SBOROVÝ ZPĚV - prosíme, vyčkejte instrukcí, které vám individuálně zašle elektronicky pan sbormistr Tomáš Pospíšil.

ŽÁCI ZAŘAZENÍ K DOCHÁZCE V RYCHNOVĚ U JABLONCE NAD NISOU
Pan učitel Marek Šourek bude k dispozici v učebně místní knihovny v pondělí 2. září od 9.00 do 15.00 hod.
Pan učitel Oleksandr Grygorenko bude v učebně místní knihovny v úterý 3. září od 13.00 do 17.00 hod.
Paní učitelka Nikola Poláčková bude v učebně místní knihovny ve čtvrtek 5. září od 13.00 do 17 hod. V pátek 6. září od 13.00 do 15.00 hod. bude na "malé škole" zapisovat žáky do hudební nauky (1. poschodí vpravo - třída pí uč. Bubeníkové).

HUDEBNÍ NAUKA
ZÁPIS DO HUDEBNÍ NAUKY bude probíhat celý týden od 2. do 6. září, v pondělí 2. 9. od 9.00 do 16.00 hod., následující dny od  13.00 do 16.00 hod.
Podrobnější informace k výuce hudební nauky ČTĚTE ZDE!

Rozvrh hodin hudební nauky najdete ZDE

ŠKOLNÉ - je podle platného školního řádu splatné za 1. pololetí nejpozději do 20. října, za 2. pololetí nejpozději do 20. března. Školné se hradí bezhotovostně, převodem z účtu na základě platebních údajů, které rozesíláme v průběhu první poloviny září elektronicky na e-mailové adresy vyplněné v přihlášce do ZUŠ. Vyčkejte, prosím, na platební příkazy s příslušným variabilním symbolem.
Prosíme, abyste hotovostní platby školného požadovali jen ve výjimečných případech.

ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA - počínaje nadcházejícím školním rokem 2013/2014 Vám nabízíme možnost nahlížení do elektronické žákovské knížky. Po přihlášení můžete mít kdykoliv k dispozici všechny informace od učitele. Pokud souhlasíte s využitím elektronické žákovské knížky, informujte o tom svého učitele. Zajistíme Vám přístup.