AKTUALITY‎ > ‎

INFORMACE K VÝUCE HUDEBNÍ NAUKY!

přidáno: 25. 8. 2015 3:21, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 27. 8. 2015 2:26 ]
Milé děti, vážení rodiče,

vítáme vás po prázdninách v novém školním roce 2015/2016 :-)  Letos máme opět menší změny v rozvrhu hudebních nauk, jehož sestavení se odvíjí jako vždy z počtu přihlášených dětí v konkrétních ročnících v daném školním roce.  

  1. PHV 2 (Přípravná hudební výchova 2 – děti 6ti leté, dle zařazení vedením školy) se v rozvrhu objevujeve dvou časových variantách: a) v pondělí od 15.40 hod. a b) v pátek od 14.00 hod. Pondělní varianta je určena pro rodiče, kteří opravdu nemají žádnou možnost dovést své dítě do ZUŠ dříve, naopak páteční varianta je pro rodiče, kteří díky babičkám, dědečkům či flexibilní pracovní době tuto možnost mají :-)

  2. HN ve Mšeně – z organizačních a logistických důvodů byla nauka po dohodě s vedením ZUŠ ve Mšeně zrušena.

  3. HN Speciální - vzhledem k minimálnímu počtu zapsaných dětí, věkově spadajících do speciální HN, byla tato skupina v tomto školním roce zrušena. Budou-li přijaty děti ve věku 10-14 let do 1. ročníku, budou tyto chodit do skupin s mladšími dětmi dle rozvrhu HN.

  4. Pracovní sešity – také letos budeme pro děti PHV2 až 5. ročníku objednávat pracovní sešity pro hudební nauky (www.hudebnivychova.cz). CENA SEŠITU JE 60,- Kč.  Pracovní sešit je nedílnou součástí výuky (stejně jako TUŽKA a GUMA), děti si ho zakoupí na první vyučovací hodině hudební nauky, zaplatit ho mohou samozřejmě také rodiče při zápisu v prvním zářijovém týdnu. Předem prosím, pokud budete platit sešity při zápisu, doneste mi pokud možno přesnou částku. Děkuji. Sešity si děti mohou ve škole nechávat. 

ZÁPIS DO JEDNOTLIVÝCH SKUPIN HN bude probíhat 
od úterý 1. září do pátku 4. září,
v úterý 1. 9. od 9 hod. do 16 hod., další dny od 13 hod. do 16 hod.

Protože v úterý, první zápisový den, očekáváme – stejně jako v předchozích letech - vaše osobní návštěvy nejpočetnější, berte proto tedy, prosím, v potaz, že není v mých možnostech (hlavně dopoledne) brát telefony a vyřizovat maily.  Budete-li mít tedy nějaké dotazy k rozvrhu nebo k výuce HN, můžete mě kontaktovat 28. - 29. 8. mailem nebo telefonicky na 774 762 230. Děkuji.           

Vyučování v rámci HN začíná v týdnu od 7. 9. 2014.  Podrobné informace k vyučování hudebních nauk se dozvíte při zápise a na webu ZUŠ.

Vážení rodiče a hlavně milé děti, přeji vám všem šťastný vstup do nového školního roku a už se na vás těším v hodinách hudebních nauky :-)


Petra Koutecká, učitelka hudební nauky 
Mobil: 774 762 230, mail: koutecka@zusjbc.cz

Comments