AKTUALITY‎ > ‎

FILMOVÝ FANDA OPĚT NA SCÉNĚ

přidáno: 11. 2. 2011 2:09, autor: Vít Rakušan
Původní muzikál naší školy má za sebou další úspěšné reprízy a do sedadel jabloneckého divadla přilákal opravdu úctyhodný počet diváků. Během dvou dnů představení navštívilo skoro 2 tisíce diváků... Nekonečně dlouhý potlesk vestoje byl opět okamžikem, kdy nám všem naskakovala husí kůže :-)Jsme za to nesmírně rádi a všem opravdu upřímně děkujeme. Je to úspěch, se kterým jsme nepočítali, tím spíš nás všechny těší. V divadle tentokrát bylo jasně znát, že představení zraje do své nové podoby - účinkující se uvolnili, byli bezprostřední, spontánní a své role si doslova užívali. Zrají hlavně pěvecké výkony, byli jsme až překvapeni tím, jak se té muzikálové partě daří. A je to opravdu prima parta!!

Velice hezké jsou reakce na facebookové stránce muzikálu: ZDE

Další osud muzikálu se postupně tvoří. Aktuálně jednáme o repríze dne 19. března, kdy chce Město Jablonec věnovat představení učitelům jabloneckých škol jako dárek ke Dni učitelů. Moc si téhle příležitosti vážíme a budeme se těšit, že  zopakování muzikálu v jabloneckém divadle vyjde.

Jisté je už představení 7. dubna 2011 v libereckém Divadle F. X. Šaldy. Jisté je také to, že středeční představení bylo natáčeno na 4 kamery a chystá se profesionálně sestříhaný záznam. Do 2 měsíců bychom tak měli mít k dispozici DVD, které vám rádi nabídneme.
Comments