AKTUALITY‎ > ‎

Dechový orchestr ZUŠ koncertoval na Mírovém náměstí

přidáno: 2. 6. 2016 1:33, autor: Miroslav Halama   [ Aktualizováno 2. 6. 2016 1:49 uživatelem Vít Rakušan ]

Jablonecký hudební festival „Město plné tónů“ je v plném běhu a naše škola se podílí na zajištění programu každou červnovou středu.

Na prvním středečním koncertu 1. 6. se představil Dechový orchestr ZUŠ, který se ve svém pětačtyřicetiminutovém bloku představil pásmem úprav oblíbených lidových melodií. S orchestrem si k naší velké radosti zazpívali také kolegyně Blanka Šubrtová a pan ředitel Vít Rakušan, který celý koncert provázel slovem

Obrovským a milým obohacením koncertu bylo vystoupení našich malých mažoretek vedených paní učitelkou Pavlou Kocourkovou. Moc jim za to děkujeme.

Těsně před zahájením koncertu nás postrašilo počasí, seslalo na nás docela prudký déšť, avšak naštěstí netrval dlouho a koncert mohl začít včas. Vysvitlo slunce a spolu s tóny orchestru a tancem malých mažoretek přilákalo poměrně velké množství posluchačů.

Další koncert pořádaná naší školou v rámci zmíněného festivalu se koná ve středu 8.6. od 16,00 hod rovněž na Mírovém náměstí. Představí se na něm smíšený pěvecký sbor Janáček.

Miroslav Halama

Dechový orchestr ZUŠ - Město plné tónů


Comments