AKTUALITY‎ > ‎

Chvála na JAZZTET!

přidáno: 22. 6. 2017 6:34, autor: Vít Rakušan   [ aktualizováno 22. 6. 2017 6:40 ]
Jak jsme se již zmínili, náš soubor JAZZTET vystoupil 16. června na studentských oslavách, které uspořádala Západosaská vysoká škola ve Zwickau. Od pořadatelů jsme dostali krásné poděkování, které rádi zveřejňujeme.Vážený pane řediteli,

jménem celé mojí projektové skupiny si Vám dovoluji napsat malou recenzi o uskutečněném koncertu Jablonecké skupiny JAZZTET ve Zwickau.

Celý náš společný program proběhl podle plánu. Po komentované prohlídce města, zprostředkované za pomoci Města Zwickau, jsme byli panem Dietrichem přijati v restauraci Galerie-Café. Po jeho krátkém projevu bylo vyzdviženo jak partnerství měst Jablonce nad Nisou a Zwickau, tak celé zrealizování této akce, projektu, které tak prohlubuje dobré vztahy mezi partnerskými městy.

Celý večer panovala uvolněná atmosféra a z ovací publika nelze než vyvodit ohromná spokojenost. Publikum bylo nadšené a podle reakcí samotných vystupujících i oni sami si vystoupení užili. Hudební soubor JAZZTET, pod profesionálním vedením pana Vláška, odvedl kvalitní vystoupení a sklidil patřičný úspěch. Věřím, že budu mluvit i za ostatní z publika, že bylo pro mne radostí poslouchat sympatickou, mladou, a hlavně velmi talentovanou skupinu. Zejména hudební „zapálení“ těchto mladých žáků je obdivuhodné. Doufám, že jim tento koníček vydrží, protože v nich vidím neuvěřitelný talent a potenciál.

Troufám si říct, že lépe než na tuto skupinu, jsme narazit nemohli a nemohu než podtrhnout profesionální reprezentování jak města Jablonce nad Nisou, tak Jablonecké Základní umělecké školy. Tento soubor si nezaslouží nic jiného než obdiv a velikou podporu do budoucnosti.

Přijměte prosím naše veliké poděkování za pomoc při realizaci našeho projektu a vybrání hudební skupiny.

S pozdravem

Klára Čarková 


Comments