Barokní vánoce - úžasný zážitek

přidáno: 29. 11. 2013 1:15, autor: Miroslav Halama
Ve čtvrtek 28.listopadu sál naší školy opravdu ,,praskal ve švech".  Obrovský zájem přilákala vernisáž výstavy nazvané Barokní Vánoce, kterou pořádalo výtvarné oddělení ZUŠ vedené učitelkami Věrou Činčarovou a Ingrid Kostřicovou. Jednalo se již o třetí a také závěrečnou část dlouhodobého projektu ,,Rozum a cit" inspirovaného obdobím nejen baroka, ale také obdobím renesance.
Kromě povedených a krásných výtvarných děl vystavených v prostorách školy se návštěvníci mohli těšit rovněž z bohatého doprovodného programu. V koncertním sále si vychutnávali hudební čísla, pocházející taktéž z období renesance a baroka. Ve druhé polovině se pak představili žáci tanečního oboru se zajímavými choreografiemi. Doprovodný program zakončil literárně dramatický obor s velmi poutavým vystoupením nazvaným Oživlé obrazy starých mistrů.
Jak jsme již u výtvarného oddělení zvyklí, připravil opět nádherný kulturní večer s mnoha nezapomenutelnými zážitky.

Všem zúčastněným - celému výtvarnému oboru, žákům a jejich učitelům, kteří je zodpovědně připravili na vystoupení a v neposlední řadě hostům, kteří vytvořili bezvadnou atmosféru patří nesmírný dík!

-mirhal-

Barokní Vánoce