Aukce výtvarných prací v Eurocentru

přidáno: 26. 5. 2011 12:34, autor: Miroslav Halama   [ Aktualizováno 15. 6. 2011 2:47 uživatelem Vít Rakušan ]
 Výtvarné oddělení se jako každý rok účastnilo výstavy výtvarných prací žáků a studentů jabloneckých škol, kterou již po čtrnácté pořádal Městský úřad Jablonec n.N. společně s Eurocentrem Jablonec n.N. s.r.o. Součástí této výstavy je vždy aukce výtvarných prací.Výtěžek byl tentokrát věnován dětskému oddělení Nemocnice v Jablonci n.N.
Do této aukce, která proběhla 16.5.2011, jsme přihlásili tři obrázky s názvem "Zasněná přehrada" autorek J.Jeakinsové,M.Ficzové a Z.Berntové. Tyto obrázky byly vydraženy dohromady za 1000,- kč.
Jsme rádi, že VO ZUŠ výrazně přispělo do celkové částky 9000,-kč.Vždy nás velmi potěší, když  dílky našim žákům můžeme pomoci dobré věci.

Věra Činčarová, vedoucí VO ZUŠ

Foto:  VO ZUŠ