AKTUALITY‎ > ‎

Amíci, gaudete! si přivezli zlaté vítězství z Olomouce a velké kamarádství z Ostravy

přidáno: 5. 6. 2018 10:17, autor: Miroslav Halama   [ Aktualizováno 13. 6. 2018 5:23 uživatelem Romana Císařová ]
Děti nejstarší přípravky rodiny IUVENTUS, GAUDE! přivezly v neděli večer zlatou medaili z mezinárodní soutěže Svátky písní Olomouc. S medailí IV. stupně a výrazným bodovým odskokem za ostatními sbory celkově zvítězily v kategorii sborů do 12. let. Porota vysoce hodnotila jejich hlasový a muzikální projev a doporučila sbor k postupu mezi vítěze všech kategorií do závěrečné soutěže o cenu GRND PRIX.
Zlatým hřebem zájezdu nakonec bylo zcela nové kamarádství s Ostravským sborovým studiem, za kterým děti ihned po po soutěži pokračovaly na sever od Olomouce. Naše děti v Ostravě zafáraly do dolů, projely se na inline bruslích či na kajacích po Ostravici a zazpívaly si společně na výročním koncertě v Ostravě Záběřu a benefičním koncertě v Proskovicích.
Nečekané vítězství v Olomouci nakonec zůstalo ve stínu krásných vztahů mezi dětmi sborů z Jablonce a Ostravy. Rodiče však "Amíkům" tento dosud největší úspěch iuvcenťácké přípravky po příjezdu na Horní náměstí oslavou náležitě připomněli. 

Těšíme se na setkání s vámi se všemi na výročním koncertě všech sborů, v pátek 15.6. v 18 hodin v Eurocentru. 

Tomáš Pospíšil  

Soutěžní vystoupení Amíků v soutěži mezinárodních sborů do 12. let naleznete zde. 

Amíci, gaudete!


Kliknutím na obrázek zobrazíte další fotografie

https://photos.google.com/share/AF1QipOWsqlqWELoCdWpVp1gFmWwPAaNDBoK4jC2GY8ZkwrqHEo9T-6wEjnrYMWNpD5FjA?key=cWlXWTc5UVFpMnprbXpKSnM1YXVjWk96RHRHdzVR

Comments